PARTNER PORTALU

W Nordic Mokotów zapytasz architekta o wnętrza

Spotkanie z architektem podczas pierwszej wizyty w biurze sprzedaży? Z takiej opcji mogą nieodpłatnie skorzystać wszyscy zainteresowani mieszkaniami w Nordic Mokotów.

Autor: HouseMarket.pl 20 lipca 2016 14:21

Z usług architekta mogą korzystać nie tylko osoby, które dokonały już rezerwacji lub zakupu mieszkania, ale także potencjalni klienci. Dowiedzą się w szczególności, jakich zmian dokonać w aranżacji mieszkania, tak by odpowiadało ich potrzebom.

- Wybór odpowiedniego mieszkania to dla wielu osób bardzo wymagające zadanie, zwłaszcza, gdy inwestycja dopiero powstaje, a mieszkanie można zobaczyć tylko na planach i wizualizacjach. W takiej sytuacji pomoc profesjonalisty jest nieoceniona. Dlatego już potencjalnym klientom oferujemy spotkanie z architektem, który odpowie na pytania o możliwości aranżacji, jakie daje konkretna przestrzeń, a w razie potrzeby zaproponuje niestandardowe rozwiązania – mówi Ewa Gąsiorek, dyrektor sprzedaży w YIT.

– Wsparcie architekta na tak wczesnym etapie jest bardzo pozytywnie odbierane przez klientów. Wielu z nich podkreśla, że spotyka się z takim rozwiązaniem po raz pierwszy – dodaje.
Dorota Śledyńska, architekt w Nordic Mokotów, zauważa, że klientom czasem trudno ocenić czy mieszkanie, spełni ich wymagania.

– Warto zapytać architekta o możliwości, jakie daje konkretna przestrzeń. Niekiedy wystarczają niewielkie modyfikacje, by stała się ona funkcjonalna z punktu widzenia danej osoby. Dopiero widząc projekt po zmianie klient zdaje sobie sprawę z potencjału, jaki można wydobyć z mieszkania dzięki łatwym do wdrożenia rozwiązaniom – wyjaśnia.

Z architektem można się spotkać od poniedziałku do piątku w biurze sprzedaży Nordic Mokotów przy Al. Gen. W. Sikorskiego 9c. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza godzinami obecności architekta.

O Nordic Mokotów

Nordic Mokotów to pierwszy projekt mieszkaniowy YIT w Polsce. Teren o powierzchni 7.343 mkw. zlokalizowany jest w części Mokotowa, która może się pochwalić bardzo korzystnym dojazdem zarówno do centrum miasta, jak i do lotniska Chopina.

Z wyższych pięter budynków będzie można podziwiać nie tylko zieloną przestrzeń Mokotowa, ale również panoramę i centrum Warszawy. Deweloper planuje budowę i sprzedaż Nordic Mokotów w trzech fazach. Pierwsza z nich obejmuje 125 mieszkań (blisko 7,5 tys. mkw. PUM). Finalnie ma ich powstać blisko 300 (prawie 18 tys. mkw. PUM). Sprzedaż rozpoczęła się w maju 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych