PARTNER PORTALU

W Słupsku powstaje osiedle przy Łabędzim Stawie

Oktan Investment wprowadził do sprzedaży drugi etap Osiedla nad Stawem. Kompleks czterech  budynków czterokondygnacyjnych powstaje naprzeciw wypoczynkowego parku, który otacza popularny Łabędzi Staw.

Autor: HouseMarket.pl 16 maja 2016 16:26

Duże balkony, funkcjonalne i atrakcyjne przeszklenia, połączone ze starannie dobranymi elementami dekoracyjnymi, sprawiają, że osiedle to staje się prestiżowym miejscem do zamieszkania. Połowa z 24 lokali rozlokowanych po cztery na kondygnacji w budynku B ma metraż 56 mkw. - 59 mkw., a druga - między 42 mkw. a 46 mkw.

Dojazd do lokalizacji samochodem umożliwia ulica Kaszubska, na  której należy skręcić w lewo. Do osiedla można dotrzeć pieszo ulicą Elizy Orzeszkowej lub Romualda Traugutta. 

Dzielnica, w której deweloper stawia kameralny kompleks od lat jest synonimem luksusu w Słupsku. Przed wojną mieszkali w niej najzamożniejsi mieszkańcy Słupska. To była enklawa spokoju i widomy znak prestiżu.

Dzisiaj dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość centrów handlowych, urzędów, miejsc pracy oraz aren aktywnego wypoczynku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych