PARTNER PORTALU

W Warszawie rusza budowa IV etapu osiedla Pod Słońcem

Budimex Nieruchomości rozpoczyna sprzedaż mieszkań w IV etapie osiedla przy ul. Batalionów Chłopskich w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Ceny zaczynają się od 5950 zł brutto za 1 mkw.

Autor: housemarket.pl 11 sierpnia 2015 11:47

Osiedle powstaje tuż za trzecim etapem, w kolejnej linii zabudowy od ul. Batalionów Chłopskich. To spokojna część Bemowa, ale dobrze skomunikowana z całym miastem. Jak mówi Iwona Pasterska, kierownik działu sprzedaży, na osiedlu (w oddanych do użytku budynkach) mieszka już wiele osób.

- Kolejne przeprowadzą się niebawem. Wiemy z rozmów z nimi, że mieszka się tu przyjemnie. Jest cicho i zielono - mówi Iwona Pasterska, kierownik działu sprzedaży w firmie Budimex.

Wewnętrzny dziedziniec zaprojektowano tak, aby służył mieszkańcom. Będzie przeznaczony tylko dla nich i ich gości. Nie zabraknie na nim zieleni, będzie też mini plac zabaw oraz stoliki do gier i ławki bujane ustawione w cieniu pergoli. - Pomiędzy III a IV etapem powstanie z kolei ogólnodostępny skwer wypoczynkowy. Zielony plac z alejkami, ławkami i parkowym oświetleniem. Dzięki takim rozwiązaniom powstaje przestrzeń publiczna przyjazna zarówno miastu, jaki i mieszkańcom – dodaje Pasterska.

IV etap to dwa 6-piętrowe budynki z wewnętrznym dziedzińcem. Powstanie 146 mieszkań (od 1- do 5-pokojowych) wszystkie z balkonami, loggiami lub ogródkami. Elewacje - utrzymane w spokojnej, stonowanej kolorystyce - nawiążą do wcześniejszych budynków. Dominują biele i beże, gdzieniegdzie zaplanowano okładzinę w formie deskowania.

Zaprojektowano: kawalerki o pow. 24 - 36 mkw.,  mieszkania 2-pokojowe od  36 do 48  mkw.,             mieszkania 3-pokojowe od 47 do 74 mkw., „czwórki”, których powierzchnie wahają się od  82 do 88 mkw., a także mieszkania pięciopokojowe o pow. 94 - 100 mkw. Wyróżnikiem mieszkań są ich układy. Większość „dwójek” posiada oddzielne, widne kuchnie. Również w mieszkaniach trzypokojowych strefę kuchenną zaplanowano z oknem.

Zakończenie budowy planowane jest na IV kw. 2016 roku. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Marbud-Inwest.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych