PARTNER PORTALU

Walewska Residence. Atal rozda klucze do apartamentów

Atal zakończył budowę apartamentowca Walewska Residence w Warszawie. Wszystkie z 43 mieszkań bardzo szybko znalazły swoich właścicieli. Nowi lokatorzy mogą się wprowadzać.

Autor: HouseMarket.pl 03 lutego 2016 11:55

Prestiżowy obiekt znajduje się u zbiegu ulic Walewskiej i Rozłuckiej, nieopodal Stadionu Narodowego. W czteropiętrowym apartamentowcu znajdują się 43 mieszkania o metrażach od 33,8 do 123,6 mkw. od jednopokojowych do pięciopokojowych. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a do pozostałych loggie.

Apartamenty na ostatnim piętrze mają 3,6 metra wysokości oraz przestronne tarasy. W podziemnym garażu znajdują się 42 miejsca postojowe oraz jedno dodatkowe na zewnątrz. Budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Elewacja budynku została wykonana z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów – płytek klinkierowych oraz tynku silikonowego w odcieniach bieli, brązu, szarości i grafitu.

- Zainteresowanie Walewską Residence było wyjątkowo duże. W ciągu zaledwie dwóch tygodni od wprowadzenia projektu do sprzedaży, nabywców znalazła ponad połowa lokali. To dobrze świadczy o zaufaniu jakim darzą firmę stołeczni klienci. Dlatego stopniowo poszerzamy ofertę w Warszawie, która jest dla spółki kluczowym rynkiem. W zeszłym roku sprzedaliśmy tu 273 mieszkania – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes spółki Atal.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych