PARTNER PORTALU

Warszawa: Osiedle Moko już w połowie sprzedane

Ronson Development informuje, że sprzedał ponad połowę z 326 mieszkań oferowanych na osiedlu Moko na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów. W ofercie znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchni od 29 mkw do 139 mkw.

Autor: housemarket.pl 13 sierpnia 2015 12:48

Mieszkania osiedla Moko będą miały drewniane okna, przestronne balkony, a lokale na ostatnich kondygnacjach tarasy o powierzchni nawet 126 mkw. Ponadto pomiędzy budynkami powstaje zielony dziedziniec. W ofercie znajduje się pełen przekrój rozkładów – od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Ceny zaczynają się od 7990 zł brutto za mkw.

Deweloper poinformował, że aktualnie sprzedał 50 proc. wszystkich mieszkań.

Osiedle Moko składa się z czterech budynków, powstających w dwóch etapach. Łącznie będzie 326 mieszkań (166 w ramach pierwszego etapu i 160 w drugim etapie) oraz 19 lokali usługowych. Generalnym wykonawcą obu etapów jest firma Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Jems Architekci.

Na osiedlu Moko powstanie klub rozrywki dla mieszkańców. W zaaranżowanym przez Ronsona pomieszczeniu znajdzie się między innymi stół bilardowy, telewizor, konsola do gier, automaty do kawy i innych napojów.

Ponadto, tuż obok osiedla, Ronson we współpracy z miastem buduje plac miejski o powierzchni ok. 1800 mkw, który będzie przestrzenią publiczną, dostępną dla wszystkich.

Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest na II kwartał 2016 r., a drugiego na IV kwartał 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych