PARTNER PORTALU

Warszawska inwestycja Home Invest na finiszu

Dobiega końca budowa osiedla mieszkaniowego Krasińskiego 58, inwestycji realizowanej przez Home Invest na warszawskim Żoliborzu. Sprzedanych zostało już ponad 80 proc. wszystkich mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 12 października 2015 12:10

Krasińskiego 58 to inwestycja o pięciopiętrowej zabudowie z wewnętrznym dziedzińcem, małą architekturą oraz placem zabaw dla dzieci. Każdy lokal posiada dodatkową powierzchnię w postaci ogródka (na parterze) oraz balkonu (na piętrach).

- Satysfakcjonująca sprzedaż jest z pewnością efektem dobrej lokalizacji, w prestiżowej dzielnicy Warszawy, jaką jest Żoliborz. Komfortowa komunikacja z centrum, bliskość terenów zielonych oraz galerii handlowej, zachęcają klientów do zakupu mieszkania przy ulicy Krasińskiego. Obecnie w ramach promocji oferujemy także 50-procentową zniżkę na miejsce postojowe na tym osiedlu  – mówi Janusz Miller, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Home Invest.

Mieszkania posiadają także oddzielne widne kuchnie lub aneksy z oknem, gdzie istnieje możliwość wydzielenia kuchni. Budowa osiedla rozpoczęła się w czerwcu 2014 roku.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych