PARTNER PORTALU

Warszawska inwestycja mieszkaniowa ECO-Classic na finiszu

Dobiega końca budowa warszawskiej inwestycji ECO-Classic. Ostatni szósty etap osiedla Hubertus jest już w finalnej fazie konstrukcyjnej.

Autor: HouseMarket.pl 30 czerwca 2015 17:15

Osiedle Hubertus powstaje na warszawskim Służewcu, przy ulicy Obrzeżnej 1. Inwestycja budowana jest w sześciu etapach. Obecnie powstaje ostatni, szósty etap osiedla, na który składają się dwa budynki: większy z 145 mieszkaniami oraz kameralny 3-piętrowy budynek w głębi działki z 11 lokalami mieszkalnymi, otoczony zielenią, w tym 700 mkw. przestrzeni parkowej.

Osiedle Hubertus zostało zaprojektowane jako mini miasteczko, inspirowane koncepcją holenderskiego woonerf, zgodnie z którą tworzona jest przestrzeń publiczna (w tym wypadku wewnątrz osiedla), która łączy funkcje ulicy, deptaku i miejsca spotkań mieszkańców.

Cechą charakterystyczną inwestycji jest zaprojektowana ze szczególną dbałością  zieleń. Położonemu na liczącej blisko 4,5 ha działce kompleksowi towarzyszą zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego z kwartałów mieszkalnych oraz zagospodarowana przestrzeń między budynkami. Na terenie Hubertusa znajdują się dwa place zabaw, liczne siedziska, ławki, pergole, alejki, trawniki, oświetlenie oraz fontanny.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych