PARTNER PORTALU

Warszawska inwestycja mieszkaniowa ECO-Classic na finiszu

Dobiega końca budowa warszawskiej inwestycji ECO-Classic. Ostatni szósty etap osiedla Hubertus jest już w finalnej fazie konstrukcyjnej.

Autor: HouseMarket.pl 30 czerwca 2015 17:15

Osiedle Hubertus powstaje na warszawskim Służewcu, przy ulicy Obrzeżnej 1. Inwestycja budowana jest w sześciu etapach. Obecnie powstaje ostatni, szósty etap osiedla, na który składają się dwa budynki: większy z 145 mieszkaniami oraz kameralny 3-piętrowy budynek w głębi działki z 11 lokalami mieszkalnymi, otoczony zielenią, w tym 700 mkw. przestrzeni parkowej.

Osiedle Hubertus zostało zaprojektowane jako mini miasteczko, inspirowane koncepcją holenderskiego woonerf, zgodnie z którą tworzona jest przestrzeń publiczna (w tym wypadku wewnątrz osiedla), która łączy funkcje ulicy, deptaku i miejsca spotkań mieszkańców.

Cechą charakterystyczną inwestycji jest zaprojektowana ze szczególną dbałością  zieleń. Położonemu na liczącej blisko 4,5 ha działce kompleksowi towarzyszą zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego z kwartałów mieszkalnych oraz zagospodarowana przestrzeń między budynkami. Na terenie Hubertusa znajdują się dwa place zabaw, liczne siedziska, ławki, pergole, alejki, trawniki, oświetlenie oraz fontanny.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych