PARTNER PORTALU

Warzelnia chce być podziwiana podczas dni otwartych

Nickel Development zaprasza 16 kwietnia na dni otwarte Warzelni. Tego dnia nie będzie jednak możliwe zakładanie rezerwacji bezpłatnych na ostatnie wolne apartamenty. Deweloper uruchomił płatną blokadę.

Autor: HouseMarket.pl 14 marca 2016 10:50

Ze względu na ogromne zainteresowanie apartamentami, nie jest możliwe zakładanie podczas dnia otwartego rezerwacji bezpłatnych na ostatnie wolne apartamenty w poznańskiej inwestycji. Dlatego deweloper uruchomił płatną blokadę, w wysokości 10 tys. zł. Z tę kwotę wybrany apartament zostanie wyłączony z oferty na trzy tygodnie. Kwota blokady w momencie zakupu zostanie odliczona od ceny sprzedaży.

Cegła budzi podziw

Inwestycja słynie m.in. z ceglanej elewacji. Deweloper wybierał ją przez pół roku. Jest wytwarzana tradycyjną metodą. Identyczna cegła zdobi zamek w Malborku. Warto się przekonać, jak prezentuje się w połączeniu z rytmicznie ułożonymi przeszkleniami okien. A są to przeszklenia ogromne.

Uwagę zwraca też przeszklone lobby Domu za Browarem. Są tam kanapy, wykonane na zamówienie, inspirowane kształtem beczek, w jakich przechowywano niegdyś piwo. Części wspólne zaskakują oryginalnym detalem. W ścianach klatek schodowych symbole Warzelni sprawiają wrażenie odciśniętych gigantyczną pieczęcią.

Crème de la crème

Jak przekonuje deweloper, dom pokazowy to crème de la crème Warzelni. Wyjątkowy klimat domu pokazowego jest efektem współpracy wielu artystów, których do tworzenia tego miejsca zaprosiła projektantka wnętrz, Izabela Januchowska. Kuchnia włoskiej marki Scavolini jest prosta, lekka, nowoczesna oraz bogata w luksusowe detale.

Niebanalny klimat wnętrz współtworzą meble Noti. Nowoczesne sofy i kanapy aranżują przestrzeń przyjazną zarówno odpoczynkowi, jak i twórczej pracy. Całość wrażenia dopełniają nowoczesne lampy poznańskiej firmy Eugenius, która swoimi unikatowymi projektami dorównuje najlepszym światowym markom.

Wędrując po piętrach można podziwiać piękną ceramikę łazienkową hiszpańskiej marki Porcelanosa. Zastosowane w trzech łazienkach formy i faktury zostały starannie wybrane z palety proponowanej przez poznańską firmę Cermag.

Dla żądnych wrażeń słuchowych deweloper proponuje wizytę na drugim piętrze, gdzie przez firmę iCOMFORT zainstalowany został wysokiej klasy system audio.

Nickel prowadzi pracę nad zabudową terenu od 2012 r. Projekt zakłada rewitalizację budynku z 1872 r., budowę trzykondygnacyjnego obiektu na 66 mieszkań, dwóch willi miejskich i 28 domów w zabudowie szeregowej. Apartamenty są od jednopoziomowych do trzypoziomowych. Mają okna wysokie na blisko sześć metrów, antresole w pokojach dziennych, ogrody zimowe i łazienki z widokiem na gwiazdy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych