PARTNER PORTALU

Wawel Service postawił na nietypowy projekt apartamentowca

Luksusowe apartamenty nieopodal krakowskiego Sowińca wybudował Wawel Service. Dla mieszkań na parterze deweloper przewidział prywatne ogrody w stylu japońskim.

Autor: HouseMarket.pl 11 czerwca 2015 11:20

Apartamenty Sowiniec to kameralne osiedle składające się z 4 budynków usytuowanych w samym sercu Woli Justowskiej. Niepodważalnym autem inwestycji jest właśnie jego lokalizacja. Z jednej strony bliskość centrum, z drugiej strony sąsiedztwo terenów zielonych.

- W fazie projektowania osiedla zależało nam na stworzeniu luksusowej enklawy ciszy
i spokoju, która swoją architekturą będzie wyróżniać się na tle innych inwestycji. Gdy apartamenty zostały dodatkowo wzbogacone o prywatne ogrody japońskie znajdujące się przy lokalach w dolnych kondygnacjach, efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Apartamenty Sowiniec to połączenie japońskiego perfekcjonizmu i klasycznej struktury z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w budownictwie. Jest to miejsce wprost stworzone dla osób potrzebujących ciszy i spokoju – mówi Grzegorz Zagrabski, wiceprezes zarządu Wawel Service.

Apartamenty mają powierzchnię od 64-186 mkw., są przestronne i funkcjonalne, z podziałem na część prywatną oraz część przeznaczoną dla gości. Wysokość pomieszczeń przekracza standardową wartość i wynosi 2,61 m. Na osiedlu przewidziano również ogólnodostępne miejsca postojowe dla samochodów i rowerów na poziomie parteru. Dodatkowo, w cenie apartamentu inwestorzy otrzymują projekt wykończenia oraz aranżacji wnętrz.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych