PARTNER PORTALU

We wrześniu pierwsze odbiory mieszkań w Angel Wawel

Inwestycja Angel Wawel w Krakowie została ukończona, a już we wrześniu deweloper przewiduje pierwsze odbiory mieszkań. Dla osób zwiedzających obiekt podczas najbliższych dni otwartych, zostały przygotowane liczne atrakcje.

Autor: housemarket.pl 04 września 2015 10:55

W trakcie dni otwartych, 12 i 13 września 2015, będzie możliwość skorzystania z trzech stref udostępnionych dla zwiedzających. Pierwsza będzie obejmować animacje i zabawy dla dzieci. W drugiej części goście będą mogli odpocząć na wygodnych meblach paletowych i posmakować potraw przygotowanych specjalnie na tę okazję. W ostatniej strefie wszyscy odwiedzający będą mogli uzyskać informacje o budynku i zwiedzić inwestycję.

Prace remontowe i renowacyjne w Angel Wawel ruszyły w styczniu 2013 roku, a już po 32 miesiącach można podziwiać efekt końcowy. W skład inwestycji wchodzi odnowiony zespół budynków klasztornych, ufundowany w XVI wieku siostrom koletkom, wraz z dobudowaną kaplicą z 1882 roku. Renowacja kompleksu odbyła się według projektu paryskiego biura Gottesman - Szmelcman.

Oprócz ekskluzywnych mieszkań, które wyposażone są w centralną klimatyzację i ogrzewanie podłogowe, lokatorzy mają dostęp do strefy SPA z basenem, saunami z systemem dostępu na odczyt linii papilarnej oraz do strefy fitness. Koneserów usatysfakcjonuje z pewnością piwniczka z winami. Atrakcyjnym dodatkiem w Angel Wawel jest strefa lounge, która zawiera prywatną salę kinową, a ponadto bibliotekę i kącik zabaw dla dzieci. Inwestycja wyróżnia się ogrodem projektu Matta Jamesa, który jest znany przede wszystkim z programów telewizyjnych „Miejski ogrodnik”, a także „Ekologiczny eden Matta Jamesa”. Całość zwieńczą rzeźby ogrodowe, dzieło artysty, Bronisława Chromego.

Perłą Angel Wawel jest Królewski Apartament, czyli 700-metrowy obiekt zbudowany w zdesakralizowanej kaplicy, która została zaadaptowana do warunków mieszkalnych. Zawiera 5 pięter, windę, własną strefę SPA i ogród z tarasem. Co więcej, miłośnicy sztuki znajdą tam źródło przyjemności we własnej bibliotece i strefie relaksu. Kropką nad i w apartamencie są polichromie autorstwa Jana Bukowskiego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych