PARTNER PORTALU

Więcej chętnych niż mieszkań na Woli

W niektórych dzielnicach wciąż liczba lokali sprzedawanych na rynku pierwotnym jest niewystarczająca w porównaniu z istniejącym zapotrzebowaniem. Najlepszym przykładem takiej sytuacji jest m.in. Wola.

Autor: HouseMarket.pl 29 marca 2016 16:06

To właśnie tutaj powstaje inwestycja Robyga. W ramach osiedla Park Wola Residence wybudowanych zostanie 318 lokali mieszkaniowych, które dzięki lokalizacji zapewnią szybki dojazd do centrum miasta.

- Warszawska Wola z roku na rok cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród osób rozważających zakup własnego M. Dzieje się tak nie bez powodu. Bliskość infrastruktury publicznej, a zarazem otaczające tereny zielone i rekreacyjne to kluczowe zalety mieszkania w tej części stolicy. Na uwagę zasługuje fakt, że coraz więcej deweloperów dostrzega potencjał Woli i chętnie inwestuje w miejscowy rynek nieruchomości. Mieszkania grupy Robyg wyróżniają się dbałością o detal, funkcjonalnością oraz komfortem i bezpieczeństwem. Dla naszych klientów tworzymy nie tylko osiedla, ale całą infrastrukturę, zapewniając tym samym kompleksowość oferty. Dotyczy to również Woli, gdzie powstaje Park Wola Residence – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorcze Robyga.

Wszystkie lokale oferowane przez Grupę Robyg budowane są w technologii "smart house", która pozwala na zdalne sterowanie sprzętami oraz multimediami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą aplikacji mobilnej można m.in. sterować zużyciem energii elektrycznej. Wykorzystanie tak zaawansowanej i nowoczesnej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych