PARTNER PORTALU

Wiecha na osiedlu Nowa 5 Dzielnica w Krakowie

Prace konstrukcyjne budynku A3, powstającego w ramach pierwszego etapu osiedla Nowa 5 Dzielnica i realizowanego przez CNT na krakowskiej Krowodrzy, dobiegły końca. Z tej okazji na obiekcie zawisła tradycyjna wiecha.

Autor: housemarket.pl 13 października 2017 09:17

W pierwszym etapie powstają równolegle cztery obiekty A2, A3, A4 i A5 na łącznie 606 lokali. Zakończony stan surowy otwarty budynku A3 posiada do 8 kondygnacji naziemnych, 128 mieszkań i 1 lokal usługowy. W kondygnacjach podziemnych znajdą się komórki lokatorskie i dwupoziomowy garaż. Budowa inwestycji rozpoczęła się w styczniu br. Do realizacji obiektu A3 wykonano ok. 23 tys. m3 wykopu i 2 tys. m3 zasypki fundamentów piaskiem, a także zużyto ok. 4 tys. m3 betonu konstrukcyjnego oraz 700 ton stali zbrojeniowej.

Generalnymi wykonawcami pierwszego etapu inwestycji jest Eiffage Polska w zakresie budynków A2 i A3 oraz Budimex w zakresie budynków A4 i A5.

Nowa 5 Dzielnica to prestiżowe osiedle powstające na działce ponad 54 tys. mkw. w centrum Krakowa, u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej. Ważnym założeniem inwestycji było zapewnienie przyszłym mieszkańcom osiedla pełnej infrastruktury usługowo-rekreacyjnej. W przyszłości złożą się na nią punkty handlowo-usługowe, własne osiedlowe przedszkole i aż trzy place zabaw. Dla miłośników zwierząt powstanie zamknięty wybieg dla psów.

- W związku z tym, że dużą część naszych klientów stanowią młode pary i rodziny z dziećmi, przygotowaliśmy ofertę specjalną – klienci nabywający mieszkanie powyżej 70 m kw. otrzymają komórkę lokatorską gratis, zaś przy zakupie lokalu poniżej 70 mkw., klienci na komórkę dostaną 50 % rabat – mówi Artur Karczykowski, dyrektor marketingu CNT. 

Ceny mieszkań w inwestycji Nowa 5 Dzielnica rozpoczynają się już od 6500 tys. zł za mkw. Przekazanie kluczy przyszłym mieszkańcom, w ramach I etapu inwestycji, planowane jest na III kwartał 2018 r. Deweloper sprzedał do tej pory ok 30 % lokali.

Nowa 5 Dzielnica to prestiżowa inwestycja powstająca w samym sercu Krakowa. Na ponad 54 tys. mkw., u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej, znajdzie się kompleks mieszkalny, którego architektura idealnie współgra z krajobrazem okolicy. Na przyszłych mieszkańców czekają mieszkania wraz z zaaranżowaną infrastrukturą osiedla: placami zabaw, wybiegiem dla zwierząt, miejscami postojowymi, alejami spacerowymi i terenami zielonymi. Inwestorem Nowej 5 Dzielnicy jest Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna  – spółka należąca do Grupy Centrum Nowoczesnych Technologii, działającej od 1968 r. i notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 r. CNT jest aktywna przede wszystkim w sektorze budowlanym, hydrotechnicznym i infrastrukturalnym oraz na rynku obrotu energią elektryczną poprzez spółkę zależną GET EnTra.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych