PARTNER PORTALU

Wiecha na pierwszym etapie budowy Miasta Wola

Inwestorzy Grupa Waryński i Dantex oraz generalny wykonawca Unibep zawiesili wiechę na pierwszym etapie inwestycji Miasto Wola. Nowe osiedle mieszkaniowe będzie gotowe na przyjęcie lokatorów w IV kw. 2015 r.

Autor: housemarket.pl 24 marca 2015 18:25

Po niespełna ośmiu miesiącach od rozpoczęcia budowy, generalny wykonawca inwestycji
Unibep, zakończył kolejny etap prac budowlanych. W budynku o wysokości od 3 do 9 pięter, w którym znajdzie się 112 mieszkań o powierzchni od 27 do 143 mkw., sfinalizowano realizację wszystkich kondygnacji oraz rozpoczęto prace elewacyjne i wykończeniowe.

–Miasto Wola jest pierwszą realizowaną przez nas inwestycją mieszkaniową, która dodatkowo powstaje na terenach przez lata wykorzystywanych przez Waryńskiego do działalności produkcyjnej – powiedział Jarosław Jankowski, prezes zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

Pierwszy etap inwestycji Miasto Wola obejmuje realizację kameralnego budynku o podwyższonym standardzie z charakterystycznym otwartym dziedzińcem. W budynku znajdzie się 112 mieszkań, wśród których zaplanowano kawalerki, niewielkie mieszkania 2-pokojowe, jak i 3- i 4-pokojowe przestronne apartamenty, zlokalizowane głównie na górnych kondygnacjach obiektu.

– Ponad 80 proc. sprzedanych lokali stanowi świetny wynik, który pozwala nam realizować kolejne etapy Miasta Wola – dodał Marek Roefler, prezes zarządu spółki Dantex.

Zakończenie budowy pierwszej fazy inwestycji Miasto Wola zaplanowano na IV kw. 2015 r. Docelowo, w ramach całego projektu powstanie nowoczesny kompleks mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej ok. 48 tys. mkw., w którym znajdzie się ok. 900 mieszkań.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych