PARTNER PORTALU

Wiecha przy placu Jana Pawła w Gorzowie

Prace konstrukcyjne w budynku czwartego etapu inwestycji realizowanej przez Budnex przy placu Jana Pawła II w Gorzowie dobiegły już końca.

Autor: housemarket.pl 31 lipca 2017 12:21

Budynek, na którym zawisła wiecha, to czwarta inwestycja zrealizowana przez Budnex, tuż przy placu Jana Pawła II, w Gorzowie. W ramach inwestycji powstaną 94 lokale mieszkalne. Będzie to czteroklatkowy i czteropiętrowy budynek z cichymi windami obsługującymi również poziom hali garażowej.

W inwestycji znajdą się dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 35 do 97 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony, z których największe mają nawet 14 mkw. Warto dodać, że na terenie inwestycji, w wyznaczonych miejscach wybudowane zostaną miejsca postojowe, a przyszli właściciele mieszkań będą mieli możliwość nabyć garaż lub miejsce postojowe w hali garażowej. Tradycyjnie w przypadku inwestycji Budnex, klienci mogą również zakupić komórki lokatorskie w piwnicy, bądź na półpiętrach klatek schodowych. 

Realizowany etap inwestycji sprzedany jest już w przeszło 50 %.

W czwartym etapie, któremu nadany już został adres Plac Jana Pawła II 108 i 110 mach realizowanego etapu osiedla inwestor przewidział również plac zabaw.

 W realizowanym właśnie etapie na poziomie parteru powstanie również osiem lokali usługowych o metrażu od 33 do 750 mkw. W tym miejscu działać będzie supermarket, apteka oraz kilka mniejszych, nieuciążliwych dla właścicieli lokali mieszkalnych usług.

Warto jeszcze zaznaczyć, że po sąsiedzku przy Placu Jana Pawła II powstaje III etap tej inwestycji. W realizowanym budynku znajdzie się 135 mieszkań. Przeszło 70 proc. z nich znalazło już nowych właścicieli. W ofercie wciąż dostępne są lokale o powierzchni od 48 do 74 mkw. Najistotniejsze jest jednak to, że budowa tego obiektu kończy się już w sierpniu tego roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych