PARTNER PORTALU

Wiecha w Platanowym Parku

Zakończyło się wznoszenie konstrukcji ostatniego stropu w budynkach tworzących perwszy etap Platanowego Parku na osiedlu Leśnym. Inwestor z tej okazji zawiesił tradycyjną wiechę w barwach logo osiedla.

Autor: HouseMarket.pl 18 kwietnia 2017 09:21

Cały projekt deweloperski zakłada powstanie zespołu budynków mieszkaniowych i usługowych pomiędzy ulicami Kamienną, Sułkowskiego i Dwernickiego.

W ubiegłym roku oddano dwa pierwsze budynki Platanowego Parku od strony ul. Leśnej. Teraz w ich sąsiedztwie powstała konstrukcja dwóch kolejnych. Wykonywane są już prace przy stolarce okiennej oraz rozpoczynają się prace przy instalacjach wewnątrz obiektu. Oba budynki liczą siedem kondygnacji. W ostatnich dniach inwestor zawiesił na szczycie jednego z nich tradycyjną wiechę.

W ramach pierwszego etapu powstaje łącznie 149 mieszkań oraz 17 lokali usługowych. Planowany termin zakończenia tego etapu inwestycji to koniec bieżącego roku.

Jak informuje bydgoski urząd miasta to przedsięwzięcie jest elementem jednej z największych inwestycji deweloperskich na terenie Bydgoszczy. Cały teren do zagospodarowania liczy 10 hektarów. Od strony ul. Kamiennej planowane są budynki biurowo-usługowo oraz handlowe. W całym kompleksie funkcjonować ma blisko dwa tysiące miejsc parkingowych usytuowanych w podziemnych kondygnacjach. Pozwoli to deweloperowi zrealizować rozbudowany projekt aranżacji terenów zielonych. Elementy zieleni i zróżnicowane wysokości terenu mają wewnątrz osiedla wyeliminować konieczność stawiania dodatkowych ogrodzeń.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych