PARTNER PORTALU

Wielkie odliczanie trwa. 99 dni do prezentacji unikalnego piętra Złotej 44

inwestorzy Złotej 44 ujawniają kolejne szczegóły 8. piętra wieżowca, na którym znajdą się m.in. 25-metrowy basen, w pełni wyposażona siłownia czy strefa SPA. Zakończenie prac budowlanych w tej części budynku zaplanowano na 26 października br.


Autor: housemarket.pl 19 lipca 2016 10:24

W ramach piętra rekreacyjno-sportowego do dyspozycji mieszkańców budynku i ich gości zostanie oddany 400-metrowy zielony taras z jacuzzi. - Rosnąca świadomość społeczna w zakresie ekologii i potrzeba spędzania czasu wśród zieleni sprawiają, że deweloperzy coraz częściej dbają także o ten aspekt inwestycji. ZŁOTA 44 dzięki 400-metrowej zielonej enklawie w centrum miasta łączy potrzeby naszych rezydentów ze zrównoważonym rozwojem Śródmieścia Warszawy - mówi Rafał Szczepański, wiceprezes Zarządu BBI Development S.A.

Sport, komfort, dyplomacja

Bogata oferta udogodnień sportowo-rekreacyjnych na ZŁOTEJ 44 to odpowiedź na globalny trend-well being. Mieszkańcy wieżowca na 1800 mkw. powierzchni znajdą 25-metrowy basen, salę kinową z symulatorem do gry w golfa, w pełni wyposażoną siłownię, gabinety masażu, strefę SPA z sauną fińską i łaźnią parową. - Zakup apartamentu w ZŁOTEJ 44 podyktowany był w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-rekreacyjne budynku, gdzie mam do dyspozycji m.in. w pełnowymiarowy basen, siłownię czy gabinety masażu pozwala mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach uzupełnić swój program treningowy - tłumaczy Robert Lewandowski, kapitan Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej.

Całość strefy rekreacyjnej dopełni jej wykończenie – z dbałością o każdy detal i przy użyciu najwyższej klasy materiałów, m.in. kwarcytu wydobywanego tylko w jednym miejscu na świecie – w szwajcarskiej dolinie Vals, naturanego forniru czy ścian z tafli szkła zdobionych mosiądzem.

ZŁOTA 44 została uznana w międzynarodowym konkursie International Property Awards 2015 za najlepszą rezydencję w Europie. Wśród głównych kryteriów branych pod uwagę przez jurorów były ponadprzeciętny komfort i wygoda jaką zapewnia apartamentowiec. Dopełnieniem wygody mieszkańców są usługi concierge.Za ich zaprojektowanie w ZŁOTEJ 44 odpowiada Harrods Estates Property Management – elitarna londyńska firma, która jest gwarancją najwyższych standardów zarządzania eksluzywnymi rezydencjami.

Sprintem do finiszu

Moment odliczania 99 dni do ukończenia piętra rekreacyjnego zbiega się z momentem, w którym mija rok od wznowienia sprzedaży apartamentów na ZŁOTEJ 44. - Obecność strefy rekreacyjno-sportowej, obok oferowanej naszym mieszkańcom wolności wyboru spośród aż 9 pakietów wykończenia wnętrz autorstwa londyńskiej pracowni Woods&Bagot, ma istotny wpływ na sprawnie przebiegający proces sprzedaży. Wśród klientów ZŁOTEJ 44 są nabywcy z Polski i zagranicy. Bardzo dobre wyniki sprzedaży pozwalają nam przewidywać zamknięcie sprzedaży wszystkich apartamentów do połowy 2018 roku – informuje Michał Skotnicki, prezes Zarządu BBI Development S.A.

Prace budowlane niezbędne do uzyskania decyzji o pozwolenie na użytkowanie budynku zakończą się już pod koniec tego roku. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych