PARTNER PORTALU

Więźba dachowa na Osiedlu Kameralnym II

Firma Grzegorczyk rozbudowuje Osiedle Kameralne II w Poznaniu. Dwa budynki są już gotowe na 60 procent. Jeden jest w stanie surowym. Na drugim pojawiła się więźba dachowa.

Autor: HouseMarket.pl 29 stycznia 2016 16:46

Osiedle zlokalizowane jest w Poznaniu w willowej dzielnicy Szczepankowo, przy ul. Gospodarskiej. – Aktualnie rozbudowujemy osiedle. Pracujemy nad dwoma budynkami, które są już gotowe w 60 procentach. Jeden jest w stanie surowym, na drugim pojawiła się już więźba dachowa – informuje Jakub Rozpendowski z firmy Grzegorczyk.

Osiedle tworzyć będzie kompleks prawie czterdziestu budynków z utwardzonymi drogami i oświetleniem. Deweloper proponuje nowe projekty domów wolnostojących z garażami, w atrakcyjnej stylizacji z elementami drewna i cegły. Część została już wybudowana i jest zamieszkała. Kolejna jest w budowie.

Oferowane nowe domy wolnostojące z garażami dobudowanymi do budynku, zaprojektowane zostały w kilku wersjach, o powierzchniach od 104 do 120 mkw. Mają cztery pokoje lub pięć. Wszystkie garaże wybudowane są bezpośrednio przy bocznej granicy działki, a jednocześnie połączone z domem. Na sąsiedniej działce zabudowa odpowiada lustrzanemu odbiciu, tak, że garaże usytuowane są obok siebie. Każdy posiada własne, oddzielne ściany nośne. Dzięki tej zasadzie uzyskano ładny, duży ogród za domem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych