PARTNER PORTALU

Wikana kończy budowę osiedla Świerkowa Aleja w Zamościu

Prace budowlane nad szóstym etapem osiedla Świerkowa Aleja w Zamościu potrwają do końca maja.

Autor: PAP/housemarket.pl 29 kwietnia 2015 17:24

Zarząd Wikany poinformował o podpisaniu aneksu do umowy ze spółką "ST INVEST" Zbigniew Tarłowski, Karol Szczech s.c., odpowiedzialną za roboty budowlane w VI etapie projektu  Świerkowa Aleja w Zamościu. Na podstawie ww. aneksu rozszerzeniu uległ zakres robót o wykonanie dodatkowych robót budowlanych, w związku z czym zmianie uległ również termin zakończenia całego zadania zleconego Umową, który został określony na dzień 31 maja 2015 r.

Świerkowa Aleja VI to budynek mieszkalny wielorodzinny z garażo-parkingiem na kondygnacji podziemnej i czterech kondygnacjach naziemnych. W budynku znajdzie się 50 lokali mieszkalne o metrażach od 35 do 78 mkw. Charakterystycznym elementem mieszkań, które powstaną w tym budynku są przestronne balkony. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie również komórka lokatorska usytuowana w kondygnacji podziemnej. W sąsiedztwie komórek lokatorskich znajdzie się zaprojektowany na 41 miejsc postojowych wielostanowiskowy garaż. Wielkość budynku nie stoi w opozycji do kameralności usytuowanych w nim mieszkań dzięki podziałowi na 6 klatek schodowych. Garaż podziemny zaopatrzony zostanie w bramę sterowaną pilotem.

Na parterze budynku zaprojektowano sześć lokali usługowych o pow. od 36 do 51 mkw., z wejściami od strony „zewnętrznej”. Dzięki temu utrzymano autonomiczny charakter strefy mieszkalnej, zaś strefie komercyjnej zapewniono bezpośredni dostęp do komunikacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych