PARTNER PORTALU

Wikana kończy budowę osiedla Świerkowa Aleja w Zamościu

Prace budowlane nad szóstym etapem osiedla Świerkowa Aleja w Zamościu potrwają do końca maja.

Autor: PAP/housemarket.pl 29 kwietnia 2015 17:24

Zarząd Wikany poinformował o podpisaniu aneksu do umowy ze spółką "ST INVEST" Zbigniew Tarłowski, Karol Szczech s.c., odpowiedzialną za roboty budowlane w VI etapie projektu  Świerkowa Aleja w Zamościu. Na podstawie ww. aneksu rozszerzeniu uległ zakres robót o wykonanie dodatkowych robót budowlanych, w związku z czym zmianie uległ również termin zakończenia całego zadania zleconego Umową, który został określony na dzień 31 maja 2015 r.

Świerkowa Aleja VI to budynek mieszkalny wielorodzinny z garażo-parkingiem na kondygnacji podziemnej i czterech kondygnacjach naziemnych. W budynku znajdzie się 50 lokali mieszkalne o metrażach od 35 do 78 mkw. Charakterystycznym elementem mieszkań, które powstaną w tym budynku są przestronne balkony. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie również komórka lokatorska usytuowana w kondygnacji podziemnej. W sąsiedztwie komórek lokatorskich znajdzie się zaprojektowany na 41 miejsc postojowych wielostanowiskowy garaż. Wielkość budynku nie stoi w opozycji do kameralności usytuowanych w nim mieszkań dzięki podziałowi na 6 klatek schodowych. Garaż podziemny zaopatrzony zostanie w bramę sterowaną pilotem.

Na parterze budynku zaprojektowano sześć lokali usługowych o pow. od 36 do 51 mkw., z wejściami od strony „zewnętrznej”. Dzięki temu utrzymano autonomiczny charakter strefy mieszkalnej, zaś strefie komercyjnej zapewniono bezpośredni dostęp do komunikacji.

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych