PARTNER PORTALU

Wikana rusza z kolejnym etapem Sky House

Spółka z grupy kapitałowej Wikana podpisała umowę na generalne wykonawstwo czwartego etapu (B4) inwestycji Sky House w Lublinie. W ramach kontraktu, wycenionego na 9,35 mln zł, powstanie 70 lokali, w tym 68 mieszkalnych.

Autor: HouseMarket.pl 13 lutego 2017 12:06

Generalnym wykonawcą będzie Invest Partner Arkadiusz Matuła – spółka komandytowa, która w 2016 r. na zlecenie Wikany zrealizowała trzynasty etap inwestycji Miasteczko Wikana w Lublinie. W ramach czwartego etapu Osiedla Sky House powstaną trzy budynki mieszkalne (A, B, C).

Sky House to jedna z flagowych inwestycji Wikany w Lublinie. Do tej pory giełdowy deweloper postawił w ramach tego projektu dwa budynki mieszkalne (B1 i B2) oraz jest w trakcie realizacji trzeciego, którego budowa zakończy się w marcu br.

- Sky House to jeden z bestsellerów sprzedażowych, który cały czas cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Klientów z pewnością przyciąga jego atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny charakter i bogaty wybór mieszkań. Postanowiliśmy, więc kontynuować ten projekt i stworzyć w rejonie ul. Jana Pawła II atrakcyjne osiedle, wyróżniające się standardem i architekturą - wyjaśnia Robert Pydzik, prezes Wikany.

Termin zakończenia realizacji inwestycji Sky House B4 ustalono na 14 miesięcy od dnia protokolarnego przekazania placu budowy. Umowa została zawarta pod warunkiem zawieszającym, jakim jest dopełnienie formalności związanych z dostarczeniem przez generalnego wykonawcę do 31 marca 2017 r. pisemnego oświadczenia o braku przeszkód w realizacji przyłącza elektroenergetycznego.

Rozpoczęcie czwartego etapu inwestycji Sky House jest realizacją wcześniejszych zapowiedzi dewelopera. W tym roku grupa planuje rozpocząć realizację dziewięciu nowych projektów, w ramach, których powstanie ponad 770 mieszkań.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych