PARTNER PORTALU

Wilczak 20 tuż przed kolejnym etapem

- Na poznańskiej inwestycji Wilczak 20 kończą się odbiory mieszkań w budynku C. Rozpoczęliśmy także prace związane z realizacją kolejnego, czwartego już etapu – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

Autor: HouseMarket.pl 31 maja 2017 13:58

Osiedle Wilczak 20 powstaje u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej w Poznaniu. W ramach zrealizowanego trzeciego etapu inwestycji czyli budynku C powstało 78 mieszkań. Zgodnie z założonym harmonogramem realizowane osiedle uzupełnią jeszcze dwa kolejne budynki.

Wilczak 20 to nowoczesne i ciągle rozbudowywane osiedle o ciekawej architektonicznie zabudowie wielorodzinnej. W zrealizowanym budynku C powstały mieszkania o powierzchni od 34,5 do 54,0 mkw. Wszystkie mają balkony, natomiast lokale parterowe - przestronne ogródki. Na osiedlu powstało także już sporo elementów małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery, place zabaw, a także zewnętrzna siłownia. Poza częścią mieszkaniową będzie także miejsce na punkty handlowo - usługowe.

Docelowo na osiedlu Wilczak 20 powstanie sześć budynków, a w nich aż 550 lokali. Lokalizacja inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic Poznania zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe (linii 72 i 85) oraz tramwajowe (linia 3). Atrakcyjność lokalizacji niewątpliwie podnosi dobry dojazd do centrów handlowych (Plaza, Pestka, Galeria Malta) oraz bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych