PARTNER PORTALU

Wileńska Express. Mariaż tradycji z nowoczesnością

Inwestycja Wileńska Express to wygodne i przestronne mieszkania, łączące postindustrialny klimat z nowoczesnością. To połączenie idealnie wpisuje się w specyfikę okolicznej, bardzo zróżnicowanej zabudowy.

Autor: housemarket.pl 26 marca 2018 15:58

Na warszawskiej Pradze Północ, w pobliżu Dworca Wileńskiego powstanie najnowsze przedsięwzięcie mieszkaniowe Bouygues Immobilier Polska. Inwestycja Wileńska Express będzie zlokalizowana przy ul. Wileńskiej 14, nieopodal II linii metra.

Wileńska Express odwołuje się do historii położonego w pobliżu dawnego Dworca Petersburskiego, który otwarty został w 1863 roku. Rozpoczynająca się tutaj trasa kolejowa łączyła niegdyś Warszawę
z Wilnem i Petersburgiem. Niestety gmach dworca nie przetrwał do naszych czasów. Natomiast swoim charakterem inwestycja nawiązuje do specyfiki i atmosfery dzielnicy, która od wielu lat stanowiła bardzo ważny węzeł komunikacyjny dla podróżnych.

- Jestem głęboko przekonany, że Wileńska Express to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dostępność licznych punktów usługowych, lubią gwar tętniącego życiem miasta, a zarazem chcą szybko i sprawnie przemieścić się do Centrum lub innej części Warszawy. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, kawiarnie oraz restauracje - powiedział Krzysztof Foder, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

Architektura inwestycji spełni oczekiwania zarówno dotychczasowych mieszkańców Pragi,
jak i osób, które dopiero planują związać z dzielnicą swoją przyszłość. Projekt sprzyja integracji mieszkańców i ożywieniu aktywności społecznej na Nowej Pradze.

Nieruchomość znajduje się zaledwie w odległości 10 minut spacerem od stacji Metra Dworzec Wileński oraz dworca kolejowego. Dodatkowo od strony ulicy Wileńskiej znajduje się przystanek tramwajowy, natomiast od alei Solidarności – autobusowy. Takie położenie zapewnia sprawne i szybkie połączenie z różnymi dzielnicami Warszawy. Natomiast samochodem podróż do Centrum miasta to zaledwie kwadrans. Obecność sklepów takich jak Lidl i Galeria Wileńska, oraz niezbędnej infrastruktury użytkowej sprawi, ze mieszkanie w Wileńska Express będzie wygodne i przyjemne.
Architektura inwestycji

W kompleksie 3 budynków o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 8 pięter) znajduje się 307 mieszkań.
Są to głównie lokale typu studio i 2-pokojowe, a także większe – 3- i 4-pokojowe.

Dla najbardziej wymagających zaprojektowano niezwykle komfortowe i przestrzenne 3-poziomowe apartamenty z widokiem na panoramę Warszawy. Wszystkie mieszkania wyposażone są ponadto
w przestronne balkony albo tarasy. Inwestycja będzie również posiadała podziemną halą garażową.
Na parterze znajdą się lokale usługowe.

Przyszli nabywcy nieruchomości będą mogli skorzystać z oferty wykończenia mieszkań pod klucz w ramach programu Atelier. Oferta programu Atelier skierowana jest do klientów, którzy chcą uniknąć stresu, oszczędzić swój czas oraz pieniądze inwestowane podczas urządzania i wykańczania lokalu. Program Atelier obejmuje montaż między innymi: podłóg, drzwi, glazury, terakoty, ceramiki, armatury oraz malowanie ścian. W jego skład wchodzą trzy pakiety wykończeniowe: Tendance, Chic
oraz Elegante.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych