PARTNER PORTALU

Willa One gotowa już za rok

W ramach budowy Willa One powstanie jeden czterokondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 21 mieszkań o metrażach od 40 do 53 mkw., a także garaż podziemny liczący 18 miejsc postojowych.

Autor: HouseMarket.pl 16 listopada 2015 11:24

Budowa inwestycji Willa One rozpoczęła się w lipcu br. na warszawskim Tarchominie. W ramach budowy zakończono wycinkę drzew pod nadzorem ornitologów, nasadzenie drzew we wskazanych przez urząd gminy miejscach, palowanie pod płytę fundamentową wraz z obciążeniami próbnymi, a także przygotowanie infrastruktury i zaplecza budowy. Obecnie trwają prace wykonawcze instalacji podposadzkowej, zasilenia w energię elektryczną i wod-kan.

Prace żelbetowe rozpoczną się na początku grudnia i potrwają do końca lutego 2016. Przekazanie kluczy do mieszkań planowane jest w listopadzie przyszłego roku. Kameralne osiedle objęte rządowym programem MdM.

- Oferta mieszkań w inwestycji Willa One w pełni została objęta rządowym programem Mieszkanie dla Młodych. To dobra wiadomość dla osób planujących wspólne zamieszkanie czy założenie rodziny. Klient do wyboru ma dwu i trzypokojowe lokale z ponad 7-metrowymi tarasami w cenie rozpoczynającej się już od 6350 zł za mkw., dokładnie za rok będzie mógł wprowadzić się do wymarzonego mieszkania – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych