PARTNER PORTALU

Willanovia – kameralna osada na tyłach Parku Natolińskiego

Willanovia to klimatyczne osiedle 67 domów wybudowanych na tyłach Parku Natolińskiego, przy ulicy Pałacowej. Domy nr 63, 64 i 66 tylko teraz dostępne są w cenie 799 900 zł brutto.

Autor: HouseMarket.pl 22 lutego 2016 16:14

Budowaną przez Mota-Engil Real Estate Management kameralną osadę tworzą przestronne domy o średniej wielkości 170 mkw. Wjazd na osiedle umożliwia zdalnie sterowana rogatka. Cały teren jest ogrodzony, monitorowany i dozorowany przez 24 godziny na dobę. Przez posesję przebiega pięć wspólnych dróg, które harmonijnie łączą wszystkie domy. Wszystkie uliczki są bezpiecznie zaplanowane i odpowiednio oznakowane.

Osiedle Willanovia wyposażone jest w zewnętrzną jednostkę pomp ciepła – ogrzewanie czystą energią czerpaną z natury. Technologia, przekształcająca energię z naturalnych źródeł, to rozwiązanie ekologiczne i przyjazne naturalnemu środowisku. Dzięki niskim kosztom wytwarzania ciepła, daje również znaczące oszczędności.

Do każdego domu doprowadzona jest sieć teletechniczna, antenowa RTV, instalacja wodna, kanalizacyjna oraz elektryczna, a dla pełnego bezpieczeństwa, łączność między domami a stróżówką, zapewnia instalacja wideofonu.

Osiedle znajduje się 11 km od centrum Warszawy oraz sześć kilometrów od Konstancina-Jeziornej. W bliskim sąsiedztwie znaleźć można stadninę koni oraz królewski klub golfowy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych