PARTNER PORTALU

Wille Oporów: Dobry adres na mapie Wrocławia

Inwestycja Wille Oporów zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Fabryczna, na osiedlu Oporów.

Autor: HouseMarket.pl 15 lipca 2016 16:15

Oporów jest to jedna z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Wrocławia. Przy ul. Karola i Ewy Maleczyńskich firma AZ Budownictwo Inwestycje zrealizuje swoją sztandarową  inwestycję - Wille Oporów.

Projekt obejmuje realizację czterech budynków mieszkalnych, jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej o powierzchni 211,51 mkw. Każdy z domów posiada własny ogród zintegrowany ze strefą dzienną.

Oprócz strefy wejściowej oraz dziennej wraz z kuchnią, w parterze przewidziano również pomieszczenie, które można przeznaczyć np. na gabinet. Na tej kondygnacji zlokalizowana jest również kotłownia oraz śluza umożliwiająca przejście z garażu do części mieszkalnej. Piętro mieści cztery sypialnie i łazienkę. Trzecią kondygnację stanowi poddasze użytkowe.

Wille wyposażone zostaną  w instalację  teletechniczną, w skład której wchodzić będzie m. in. instalacja alarmowa oraz centralnego odkurzacza. Projekt przewiduje również możliwość instalacji kominków oraz klimatyzacji.

Na etapie budowy deweloper przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do projektu podstawowego w zakresie rozmieszczenia ścian działowych czy aranżacji poddasza. Deweloper oferuje również usługę wykończenia wnętrza.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych