PARTNER PORTALU

Willowa II rusza z drugim etapem inwestycji w Lublinie

Już wkrótce rozpocznie się realizacja kolejnego etapu osiedla Leśne Zacisze w Lublinie. Deweloper Willowa II otrzymał właśnie prawomocne pozwolenie na budowę obiektu.

Autor: HouseMarket.pl 19 czerwca 2015 08:55

Osiedle Leśne Zacisze powstaje przy ul. Jantarowej na Węglinie – w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Lublina. Będzie się składać z niewielkich, nowoczesnych budynków o podwyższonym standardzie. Realizacja pierwszego z nich rozpoczęła się w styczniu tego roku. Budowa kolejnego ruszy w lipcu.

– W ramach drugiego etapu tej inwestycji powstanie kameralny budynek, składający się z czterech nadziemnych kondygnacji. Znajdą się w nim mieszkania o zróżnicowanych metrażach, od 38 do 73 mkw. Natomiast na najniższym poziomie budynku rozmieszczone zostaną garaże oraz komórki lokatorskie – mówi Paulina Jaszczewska z biura dewelopera Willowa II.

Dodatkowe miejsca postojowe dla samochodów powstaną przed budynkiem. Teren inwestycji zostanie ponadto ozdobiony nasadzeniami roślin i elementami małej architektury. Projekt osiedla przewiduje m.in. budowę dużego placu zabaw i oświetlonych alejek spacerowych.

Oba budynki wchodzące w skład Leśnego Zacisza zostaną ukończone w podobnym terminie, tj. w połowie 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych