PARTNER PORTALU

Willowa II stawia na lubelskie inwestycje

W Lublinie klienci zdecydowanie preferują zakup gotowych mieszkań. Wolą wybierać z oferty już zrealizowanych inwestycji, niż decydować się na kupno na podstawie umowy deweloperskiej – mówi Waldemar Gałan, prezes zarządu Willowa II.

Autor: HouseMarket.pl 17 lipca 2015 12:03

Według prezesa Willowej II szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się inwestycje zlokalizowane w dwóch rejonach miasta: na południe od dzielnicy Czuby oraz w obrębie ul. Koncertowej w dzielnicy Czechów.

Willowa II specjalizuje się w realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie Lublina. Obecnie buduje osiedle Leśne Zacisze zlokalizowane w południowej części miasta, w obrębie ul. Jantarowej.

- W tym momencie realizujemy pierwszy etap tego projektu, obejmujący dwa budynki, łącznie ze 150 mieszkaniami – mówi Waldemar Gałan. - W ciągu najbliższych kilku tygodni spodziewamy się także pozwolenia na budowę drugiego etapu, w ramach którego powstanie budynek z 45 mieszkaniami oraz lokalami usługowymi na parterze. Częścią tej inwestycji będzie także wykonanie łącznika pomiędzy dwiema pobliskimi ulicami.

Zasoby gruntowe, jakie Willowa II posiada w tym rejonie, pozwalają w przyszłości na dalszą rozbudowę osiedla. - Sądzę, że w 2016 r. przystąpimy do projektowania kolejnego etapu inwestycji przy ul. Jantarowej, obejmującego jeszcze ok. 150 mieszkań – mówi prezes Willowej II. - Aktualnie prowadzimy też sprzedaż inwestycji, którą w ubiegłym roku zrealizowaliśmy w Nałęczowie – uzdrowiskowym mieście położonym niespełna 30 km od Lublina. Dostępnych jest tutaj jeszcze kilka mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Deweloper przygotowuje również nową inwestycję w Lublinie, na terenie położonym u zbiegu ul. Wojciechowskiej i Morwowej. - Projektujemy obecnie dwa, siedmiokondygnacyjne budynki mieszkalne z lokalami usługowymi w parterze. Oba będą wyróżniały się nowoczesną, barwną elewacją, wykonaną z wysokiej klasy materiałów – mówi prezes Gałan. - Pracujemy jeszcze nad rozkładami lokali, ale przewidujemy, że w pierwszym etapie tej inwestycji zrealizujemy około 130 mieszkań o bardzo zróżnicowanych metrażach. Na lokale usługowe przeznaczymy natomiast 1500 mkw. powierzchni.

Rozpoczęcie tej inwestycji planowana jest na jesień tego roku; zakończenie pierwszego etapu powinno nastąpić w czwartym kwartale 2016 r. lub w 2017.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych