PARTNER PORTALU

Willowa II umacnia pozycję na lubelskim rynku

Deweloper finalizuje sprzedaż mieszkań osiedla Słoneczne Wzgórze w Nałęczowie i realizuje nową inwestycję przy ul. Jantarowej w Lublinie.

Autor: HouseMarket.pl 08 lipca 2015 09:50

– Zarówno w Lublinie, jak i w Nałęczowie postawiliśmy na przyjazną, ale nowoczesną architekturę oraz na dogodną lokalizację – mówi Ewa Starownik, kierownik Działu Technicznego i Marketingu w firmie Willowa II. – W Nałęczowie zrealizowaliśmy budynki na terenie położonym w samym centrum tej miejscowości i zadbaliśmy o to, by wkomponowały się w jej charakterystyczny, uzdrowiskowy krajobraz. Z kolei w Lublinie, kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy budowę osiedla na Węglinie, czyli w dzielnicy cenionej za swoją estetykę i doskonałą infrastrukturę.

Słoneczne Wzgórze w Nałęczowie składa się z dwóch czteropiętrowych budynków z mieszkaniami o powierzchni od 34 do 62 mkw. O oryginalnym wyglądzie osiedla Słoneczne Wzgórze decyduje m.in. jego elewacja z elementami imitującymi drewno oraz ciekawie zaprojektowane alejki przy budynkach. Ich otoczenie jest też oświetlone i ozdobione nasadzeniami roślin. Wszystkie dostępne tutaj mieszkania mają przestronne balkony. Do każdego z nich przypisana jest także piwnica oraz miejsce postojowe przed budynkiem. W sprzedaży dostępnych jest jeszcze kilkanaście spośród tych lokali.

Najnowsze lubelskie osiedle dewelopera Willowa II jest obecnie na etapie budowy. Na początku tego roku, na terenie położonym przy ul. Jantarowej rozpoczęła się realizacja pierwszego, czteropiętrowego budynku, zaprojektowanego na planie litery L. Będzie się składał z dwu, trzy i czteropokojowych mieszkań z odrębnymi kuchniami oraz z aneksami kuchennymi. Najmniejsze z nich będą miały ok. 36,5 mkw., a największe – prawie 82 mkw. W czerwcu bieżącego roku Willowa II otrzymała natomiast pozwolenie na realizację drugiego, nieco mniejszego budynku. Wkrótce przystąpi też do trzeciego etapu inwestycji. Pierwsze z mieszkań powstających na osiedlu Leśne Zacisze będą gotowe już w połowie 2016 r.

Wszystkie z zaplanowanych tutaj budynków, będą miały podwyższony standard. Ściany klatek schodowych zostaną na przykład wykończone kamieniem. Natomiast ściany wewnątrz mieszkań będą przygotowane bezpośrednio do malowania, więc każdy lokal będzie można szybko i sprawnie wykończyć. Ważnym atutem osiedla będzie też zagospodarowanie terenu wokół budynków. Oprócz miejsc postojowych, powstanie tutaj kolorowy plac zabaw, oświetlone alejki z ławeczkami oraz zielone skwery z nasadzeniami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych