PARTNER PORTALU

Willowa II z pozwoleniem na budowę kolejnego etapu Leśnego Zacisza

Niewysokie, czteropiętrowe budynki na lubelskim Węglinie realizuje Willowa II. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do nich już w połowie przyszłego roku.

Autor: HouseMarket.pl 14 lipca 2015 09:39

Budowa osiedla Leśne Zacisze ruszyła w styczniu. W pierwszej kolejności rozpoczęła się realizacja czteropiętrowego budynku, zaprojektowanego na planie litery L. W czerwcu deweloper otrzymał natomiast pozwolenie na budowę kolejnego, nieco mniejszego obiektu. Wkrótce ruszą też prace przy realizacji trzeciego etapu inwestycji.

Wszystkie budynki osiedla Leśne Zacisze będą wyróżniały się nowoczesnym, a zarazem eleganckim wyglądem. Stworzą przemyślaną, architektonicznie spójną całość. Uroku doda im kontrastowa, jasna elewacja (łącząca biel i szarość), wzbogacona elementami ze szkła i kamienia. Ponadto, otoczenie budynków zostanie w pełni zagospodarowane.  Powstaną przy nich estetyczne alejki spacerowe z nowoczesnym oświetleniem. Zielone trawniki i skwery wokół budynków zostaną też ozdobione starannie dobranymi nasadzeniami roślin. Deweloper zadba również o budowę dużego, barwnego placu zabaw. Zostanie on kompleksowo wyposażony w bezpieczne urządzenia, o wysokim standardzie. Przy budynkach nie zabraknie też ławeczek oraz innych elementów małej architektury.

Równie starannie wykończone zostaną wnętrza budynków. Ściany w mieszkaniach będą przygotowane bezpośrednio do malowania, a na klatkach schodowych wykorzystane zostaną materiały najwyższej jakości, m.in. kamień. – Osiedle Leśne Zacisze będzie się więc wyróżniała solidnym wykonaniem i wysoką estetyką. Powstaje w nowoczesnej i zadbanej dzielnicy Lublina, położonej z dala od śródmiejskiego zgiełku, ale zarazem dobrze skomunikowanej z innymi częściami miasta. Ofertę mieszkań w tej inwestycji  kierujemy zatem do osób, które cenią komfort i wygodne rozwiązania – mówi Ewa Starownik, kierownik działu technicznego i marketingu w firmie Willowa II.

Pierwsze dwa budynki osiedla będą gotowe już w połowie przyszłego roku. Większy, budowany na planie litery L, będzie się składał z dwóch skrzydeł. Jedno będzie miało trzy, a drugie – cztery piętra. W budynku tym znajdą się dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania z odrębnymi kuchniami oraz z aneksami kuchennymi. Najmniejsze spośród nich miały ok. 36,5 mkw. a największe – prawie 83 mkw. Natomiast w drugim, trzypiętrowym budynku, powstaną mieszkania o metrażach od 38 do 73 mkw. Z kolei jako trzeci, na osiedlu Leśne Zacisze zrealizowany zostanie budynek czteropiętrowy. Będzie się składał z dwu i trzypokojowych mieszkań z odrębnymi kuchniami lub aneksami, o metrażach w przedziale 36-65 mkw. Dodatkowo, część parteru zostanie przeznaczona na lokale usługowe.

Ponadto w każdym budynku na kondygnacji podziemnej znajdą się komórki lokatorskie oraz garaże. Dodatkowe miejsca postojowe zostaną wygospodarowane także na zewnątrz. Ceny mieszkań dostępnych w inwestycji będą mieściły się w przedziale od 4,6 do 5 tys. zł za mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych