PARTNER PORTALU

Willowy etap Ogrodów Hallera już w sprzedaży

Archicom wprowadza do sprzedaży ostatni etap Ogrodów Hallera – osiedla na Krzykach. Inwestycja obejmie wille miejskie sąsiadujące bezpośrednio z zielenią rekreacyjną.

Autor: housemarket.pl 29 kwietnia 2015 13:03

Ogrody Hallera zostały zaprojektowane jako zwarty kompleks urbanistyczny z placem handlowo-usługowym od strony al. Hallera i reprezentacyjną ulicą wewnątrz osiedla, którą zamyka grupa willi miejskich sąsiadujących bezpośrednio z trenami zielonymi.

W nowej części osiedla architekci postawili na jeszcze bardziej kameralny charakter budynków, umieszczając tylko cztery mieszkania na każdej z  czterech kondygnacji. Wybierać można spośród 3- i 4- pokojowych lokali o metrażach od 65 do nawet 98 mkw. By w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, w każdym z mieszkań znalazł się taras, ogród lub balkon. Przesuwne drzwi balkonowe i dodatkowe przeszklenia sprawią, że do pomieszczeń docierać będzie jeszcze więcej światła.

- Możliwość wydzielenia stref znanych raczej z zabudowy jedno- niż wielorodzinnej, takich jak druga łazienka czy garderoba, wysokie sufity oraz duży metraż w prestiżowej przestrzeni, o którą zadba dozorca sprawiają, że Ogrody Hallera to alternatywa, którą warto rozważyć szukając domu na przedmieściach. Bliskość centrum, a co za tym idzie codzienna oszczędność czasu przeznaczanego na dojazdy, to mocny argument przemawiający za inwestycją Archicomu – wylicza Tomasz Sujak, dyrektor handlowy Grupy Archicom.

W pobliżu budynków zaplanowano również strefę rekreacyjną dla dorosłych i place zabaw dla dzieci. Zmotoryzowani mogą liczyć na wyższy niż dotychczas współczynnik miejsc parkingowych, zapewniających minimum 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym na mieszkanie. W budynkach przewidziano również miejsce na wózki i rowery oraz komórki lokatorskie. Klienci nowego etapu osiedla będą mieli również możliwość korzystania z dotychczasowych udogodnień na osiedlu jak sala do spotkań biznesowych czy osiedlowy klub fitness.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych