PARTNER PORTALU

Wisła na celowniku Kristensen Group

Po inwestycjach w Pasymiu i Karpaczu przyszła pora na nowe projekty. Jeden z pionierów na rynku hotelowych apartamentów wakacyjnych wybuduje obiekt w Wiśle.

Property News

Autor: PropertyNews.pl 01 lipca 2015 15:11

- W tym czasie w spółce wiele się wydarzyło. Widzimy ożywienie na rynku nieruchomości wakacyjnych i to wykorzystujemy - wyjaśnia Ilona Knapik, PR Manager, Kristensen Group. - W Karpaczu mamy wybudowane trzy etapy inwestycji, sprzedaliśmy już wszystkie 104 apartamenty, a ostatnich 48 zaledwie w ciągu roku. W Pasymiu sprzedaliśmy kolejne domy, a te niesprzedane przeznaczyliśmy na wynajem. Obecnie rozpoczynamy budowę kolejnego etapu inwestycji Kristensen Group w Wiśle - dodaje Ilona Knapik.

Jak wyjaśnia, na realizację przedsięwzięcia w Wiśle wartego 25 mln zł  firma otrzymała atrakcyjny kredyt. Prace budowlane zaczną się w ostatnich dniach czerwca, a koniec robót planowany jest na grudzień 2016 r. Wykonawstwo powierzono lokalnej firmie - Intravi z Żywca. – Na etapie przedsprzedaży mamy już zarezerwowanych 30 proc. mieszkań – mówi Jacek Twardowski, dyrektor zarządzający Kristensen Group.

W Wiśle, na wzgórzu góry Bukowej powstanie 75 apartamentów, architektonicznie dopasowanych do otoczenia i istniejącego już budynku Apartamenty Bukowa Góra. Ceny wahają się od 280 000 zł do 1,5 mln zł za apartament. Łącznie z I etapem inwestycji Apartamenty Bukowa.

Przeczytaj więcej

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych