PARTNER PORTALU

Wiszące Ogrody – osiedle pod przytulnym adresem

Osiedle powstaje w Gdańsku przy ul. Przytulnej i Sympatycznej na zachód od Moreny. Mieszkania wyróżniają się dużymi przeszkleniami, w tym także narożnymi. W części z nich zaprojektowano dwie łazienki lub dodatkową toaletę oraz garderobę

Autor: HouseMarket.pl 04 marca 2016 10:36

Oferta budowanego przez firmę Hossa osiedla to zarówno lokale dwupokojowe o niewielkim metrażu, doskonałe jako pierwsze mieszkanie, jak i układy trzypokojowe oraz czteropokojowe. Każdy z budynków posiada podziemną halę garażową, połączoną z resztą kondygnacji cichobieżnymi windami.

Mieszkania w Wiszących Ogrodach wyróżniają się dużymi przeszkleniami, w tym także narożnymi, dzięki którym zyskują znakomicie doświetlone wnętrza. W części z nich zaprojektowano dwie łazienki lub dodatkową toaletę, a także specjalne pomieszczenia na garderobę. Atutem projektu jest mała ilość mieszkań na kondygnacji oraz przestronne balkony i tarasy.

Mała architektura osiedla wykonana jest z egzotycznych gatunków drewna, a oprawy oświetleniowe w całości wykorzystują ekologiczne i energooszczędne oświetlenie LED. Elewacje budynków pokryte są hiszpańskimi okładzinami ceramicznymi i wysokiej jakości tynkami.

Dzięki kładce dla pieszych przeprowadzonej nad trasą obwodnicy, mieszkańcy Wiszących Ogrodów mogą korzystać z infrastruktury sąsiadujących dzielnic. Do Śródmieścia dotrą trasą WZ w zaledwie siedem minut, natomiast obwodnica zapewnia szybki dojazd do miejsc znajdujących się w obrębie trójmiejskiej metropolii.

We wrześniu 2015 roku Wiszące Ogrody zyskały przystanek PKM – Kiełpinek, dzięki czemu mieszkańcy mogą dotrzeć w 14 minut do centrum Wrzeszcza. Planowany odbiór mieszkań to II i IV kwartał 2016 r. Większość lokali kwalifikuje się do programu MdM.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych