PARTNER PORTALU

Wizja przyszłości na stołecznym Mokotowie

W pobliżu biznesowego centrum stolicy, na warszawskim Mokotowie przy ulicy Garażowej 5 powstaje nowoczesny kompleks mieszkalno-biurowo-usługowy Wizja Mokotów. Część mieszkalna to 156 lokali o powierzchni od 26 do 80 mkw. Parter budynku przeznaczono na lokale usługowe, natomiast północno-zachodnią część obiektu - na powierzchnie biurowe.

Autor: housemarket.pl 28 maja 2015 12:14

Inwestycja Wizja Mokotów to połączenie klasycznych form geometrycznych z nowoczesną architekturą. Powstaje ona na planie litery „U”, składa się z segmentów 5 i 7 kondygnacyjnych.

Deweloper, spółka Wawel Service, zdecydował się na pewne podwyższenie standardów rynkowych, co będzie miało wpływ na komfort użytkowania mieszkań przez przyszłych lokatorów. Wysokość pomieszczeń wynosząca 2,65 m oraz stolarka okienna o podwyższonej izolacyjności akustycznej to tylko niektóre z ulepszeń zastosowanych przez wykonawcę inwestycji. Wszystkie lokale będą posiadać balkony, tarasy lub loggie, a niektóre z nich będą mieć nawet dwa z nich. W bloku znajdzie się również podziemny garaż, oraz kompleks komórek lokatorskich. Każda z 5 klatek wyposażona będzie w windy komunikujące wszystkie kondygnacje - również z poziomem garażu. Wnętrze bryły budynku (wspomnianej litery U) wypełni zielone patio – miejsce zaplanowane jako strefa wypoczynku tylko dla mieszkańców Wizji Mokotów.

- Zainteresowanie inwestycją ze strony klientów przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.
W pierwszym miesiącu oficjalnej sprzedaży zakupionych zostało aż 15 proc. mieszkań. Obecnie, po 10 miesiącach sprzedaży, pozostało w ofercie tylko 30 proc. mieszkań. To głównie lokale
3 pokojowe, które również cieszą się dużą popularnością, przede wszystkim wśród rodzin z dziećmi - mówi Grzegorz Zagrabski, wiceprezes zarządu Wawel Service Sp. z o.o..

Dodaje, że znakomita sprzedaż mieszkań w inwestycji Wizja Mokotów potwierdziła przekonanie, że warszawiacy ciągle poszukują nowych, ciekawych inwestycji, które znajdują się w interesujących punktach lokalizacyjnych. - Rozpoczęliśmy działania, które pozwolą nam na realizację nowych obiektów na terenie stolicy. Nabyliśmy nieruchomość w warszawskich Włochach - budowę kameralnej inwestycji Przy Solipskiej planujemy rozpocząć w ciągu najbliższych 2 miesięcy. Prowadzimy również zaawansowane rozmowy, które, mam nadzieję, zaowocują pozyskaniem kolejnych ciekawych nieruchomości - mówi.

Cena za mkw.w zależności od wielkości mieszkania waha się od 8100 zł do 9500 zł. Budynek zostanie oddany do użytku już w połowie 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych