PARTNER PORTALU

Wkrótce rusza budowa drugiego etapu osiedla Centralna Park

Firma LC Corp zapowiedziała, że niebawem rozpocznie budowę drugiego etapu osiedla Centralna Park. W najbliższym czasie deweloper uruchomi też przedsprzedaż inwestycji na krakowskich Czyżynach.

Autor: HouseMarket.pl 30 maja 2016 11:10

Inwestycja Centralna Park jest zlokalizowana w północno-wschodniej części Krakowa, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Od Rynku dzieli ją zaledwie sześć kilometrów.

Osiedle tworzyć będzie zespół pięciu budynków, w których powstanie łącznie ponad 800 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Szczególny nacisk został położony na zapewnienie funkcjonalności lokali. Ceny zaczynają się już od 4700 za metr kwadratowy. Dla każdego przewidziano balkon lub loggię. Z myślą o zmotoryzowanych pod budynkami zaprojektowano garaż podziemny, a na terenie osiedla miejsca postojowe.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się zaprojektowany z rozmachem Park Lotników Polskich. Aktywny wypoczynek zapewnia znajdujący się w okolicy stadion lekkoatletyczny AWF oraz hala widowiskowo-sportowa przy ul. Stanisława Lema.

Dużym atutem lokalizacji jest pobliskie Centrum Handlowe M1. Położone nieco dalej C.H. Kraków Plaza, poza zakupami, oferuje kino Cinema City i IMAX. Mieszkanie na Czyżynach to także łatwy dostęp do szkół, przedszkoli, uczelni wyższych i obiektów sportowych. Dobry dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej stanowi z kolei o atrakcyjności mieszkań na wynajem w tej inwestycji. Mieszkania dostępne są w programie Mieszkanie dla Młodych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych