PARTNER PORTALU

Wkrótce V edycja Property Forum

Cyfrowa rewolucja w branży nieruchomości komercyjnych trwa. Digitalizacja przekłada się na kondycję rynku szybciej i w większym stopniu niż mogliśmy się tego spodziewać.

Property News

Autor: PropertyNews.pl 21 lipca 2015 14:41

Kiedy zakupy coraz częściej robimy w internecie, a omnichannel staje się kołem zamachowym ekspansji sieci handlowych, po co iść do galerii? Czy magnesem stanie się rozrywka? Jak zmienia się myślenie o przestrzeni biurowej, kiedy zupełnie nowe możliwości pracy daje wirtualne środowisko? W jaki sposób e-commerce wpłynie na popyt na nowe powierzchnie i rozwój nowych formatów w sektorze logistyczno-magazynowym oraz jak internet wszechrzeczy zrewolucjonizuje myślenie o przemyśle hotelarskim?

Dziś nikt nie zna jednoznacznych odpowiedzi na te pytania, ale rozmowa w gronie profesjonalistów nie pozwoli przespać cyfrowej rewolucji.

Zapraszamy na V edycję Property Forum 2015 - E-rewolucja w branży nieruchomości komercyjnych! Zarezerwuj czas 28 i 29 września 2015 roku! Warszawa, Hotel Sheraton.

W dyskusjach o e-rewolucji w branży nieruchomości komercyjnych m.in.:

Biura: X, Y, Z – biuro realne czy wirtualne? Wyzwania stojące przed biurem przyszłości.
High-tech w biurze – czyli co wpływa na komfort pracy

Hotele: The Internet of Everything – cyfrowa ewolucja branży hotelowej

Architektura: Designerskie, ale czy użyteczne – jak pogodzić wizję architekta z oczekiwaniami klienta. Monokultura zabija – zderzenie wizji miast, inwestorów, architektów i urbanistów

Inwestycje: Rewitalizacja – czy to się opłaca?

Zrównoważone budownictwo: Inteligentne, ekologiczne i oszczędne – jakie są realne korzyści ze zrównoważonego budownictwa?

Centra handlowe: Centra handlowe przyjazne rodzinie: oferta najemców, potrzebne udogodnienia, jaka rozrywka - czy na rynku jest miejsce na nowy format? Handel czy rozrywka – co przyciąga klientów?

A także wieczorna gala w VitKac.

Więcej na PropertyNews.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych