PARTNER PORTALU

Włodarzewska buduje na polu golfowym

Włodarzewska postawiła na Warszawę i okolice. Deweloper realizuje tam trzy inwestycje, w tym apartamenty na polu golfowym.

Autor: HouseMarket.pl 09 lipca 2015 09:13

Włodarzewska realizuje inwestycje mieszkaniowe Zakątek Cybisa na warszawskim Ursynowie i Osiedle Sportowa przy ul. Sportowej w Brwinowie.  Dodatkowo realizujemy inwestycje Sobienie Królewskie, czyli apartamenty na polu golfowym w Sobieniach Szlacheckich.

- Jeśli chodzi o naszą warszawską inwestycje, w tym momencie zamknięty jest stan surowy pierwszego etapu inwestycji Zakątek Cybisa. Trwają również pierwsze prace związane z etapem drugim i trzecim. Do sprzedaży wprowadzone są wszystkie mieszkania z trzech etapów, z czego w pierwszym sprzedanych jest już 70 proc. mieszkań – mówi Łukasz Majcher, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Włodarzewskiej.

I etap liczy 108 mieszkań i zostanie zrealizowany do końca 2015 roku. Kolejne etapy to 133 mieszkań w II etapie i 56 mieszkań w III. Oddanie całej inwestycji planowane jest na IV kwartał 2016 roku.

- Jesteśmy również w trakcie budowanie kolejnego etapu inwestycji Osiedle Sportowa w Brwinowie. W ramach nowego zadania inwestycyjnego powstanie budynek, a w nim 30 mieszkań od 36,8 mkw. do 68,11 mkw. Ceny mieszkań kształtują się od 3,6 tys. zł/mkw. do 4,5 tys. zł/mkw. - podaje Łukasz Majcher. - Połowa mieszkań z inwestycji Osiedle Sportowa jest już sprzedana. Planowany termin realizacji nowego zadania inwestycyjnego przypada na IV kwartał 2015 r.

Drugi podwarszawski projekt, który aktualnie jest rozbudowywany to apartamentowce przy golu golfowym. Budynki apartamentowe w Sobieniach Królewskich powstają wzdłuż linii pola golfowego. W każdym z nich zaplanowano po pięć apartamentów rekreacyjnych o powierzchni od 50 do 76 mkw. ­– dwa na parterze, dwa na pierwszym piętrze oraz jeden na poddaszu. Kompleks obejmie 27 budynków apartamentowych – administrowanych i strzeżonych. Mieszkania z dwóch pierwszych etapów zostały już sprzedane, wkrótce ruszymy ze sprzedażą kolejnego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych