PARTNER PORTALU

Włodarzewska stawia na sprzedaż zewnętrzną. Apartamenty condo na polu golfowym w nowych rękach

Włodarzewska nawiązała współpracę z firmą Flathunters. Deweloper powierzył operatorowi administrowanie zewnętrznym kanałem sprzedaży inwestycji w Sobieniach Królewskich.

Autor: HouseMarket.pl 14 lipca 2016 12:55

Cały kompleks apartamentów rekreacyjnych w Sobieniach Królewskich usytuowany jest bezpośrednio wzdłuż pola golfowego, w otulinach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, ok. 30 km od Warszawy. Włodarzewska realizuje tam luksusowe osiedle domów jednorodzinnych oraz apartamenty rekreacyjne w pobliżu pola golfowego, dostępne nie tylko w systemie condo. Na miejscu znajduje się także 4-gwiazdkowy hotel.

W ramach współpracy Flathunters odpowiada za administrowanie sprzedażą apartamentów w systemie condo skierowanych do inwestorów oraz gruntów z pozwoleniem na budowę domu dla klientów indywidualnych.

W każdym z budynków, wchodzących w skład kompleksu apartamentów w Sobieniach Królewskich, znajduje się pięć lokali mieszkalnych: dwa na parterze, dwa na piętrze oraz jeden na poddaszu. Powierzchnia apartamentów rekreacyjnych w zależności od piętra wynosi od 50 do 76 mkw., wszystkie posiadają balkon lub przestronny taras, natomiast lokale na parterze dodatkowo ogródek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych