PARTNER PORTALU

Wola Libre nabiera kształtów

Budowa kompleksu Wola Libre w Warszawie osiągnęła stan surowy zamknięty. Inwestycja firmy BPi Polska wkroczyła tym samym w kolejny etap realizacji. Analogicznie do zaawansowania budowy, postępuje sprzedaż mieszkań, która aktualnie wynosi 65 %.

Autor: housemarket.pl 03 października 2017 09:32

W ramach kompleksu Wola Libre przy ul. Obozowej 20 w Warszawie wybudowanych zostanie w sumie 275 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 mkw. Inwestycję wyróżnia bardzo dobra lokalizacja blisko Centrum Warszawy oraz doskonała komunikacja miejska: 4 linie tramwajowe w najbliższej okolicy, a w niedalekiej przyszłości budowana obecnie stacja II linii metra. Dojazd stąd do ścisłego Śródmieścia w godzinach szczytu zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Na uwagę zasługuje również ciekawa architektura budynku. Schodkowa fasada charakterystycznie wygięta w łuk w stronę ul. Św. Stanisława to projekt pracowni Hermanowicz Rewski Architekci. 

Wola Libre to doskonały wybór dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego mieszkania, które będzie można odebrać już za kilka miesięcy. Budowa kompleksu w tym tygodniu osiągnęła stan surowy zamknięty. Klucze do mieszkań zostaną przekazane klientom już w II kwartale 2018 roku. Tych ostatnich przybywa z każdym miesiącem.

Klienci mogą wybierać spośród trzech typów lokali: softloftów o wysokości 3,7 m z przestronnymi ogródkami o powierzchni nawet do 126 mkw, klasycznych mieszkań typu optima o powierzchni od 40 do 97 mkw z balkonem bądź loggią oraz Apartamentów z dwupoziomowymi tarasami na dachu o powierzchni do 124 mkw.

Ostatnio belgijski deweloper zapowiedział również inwestycję w infrastrukturę i poprawę bezpieczeństwa najbliższej okolicy Wola Libre.

– Przy realizacji wszystkich inwestycji, BPi Polska kieruje się zasadą, iż bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników jak i lokalnych mieszkańców jest najważniejsze. Jest to dla nas kwestia priorytetowa. Miło mi poinformować, że zgodnie z ustaleniami zawartymi pomiędzy naszą firmą, a odpowiednimi instytucjami, zrealizujemy sygnalizację świetlną przy ul. Obozowej co znacznie poprawi bezpieczeństwo zarówno obecnych jak i przyszłych mieszkańców. Nastąpi to jeszcze przed oddaniem naszej inwestycji do użytkowania – powiedziała Katarzyna Kyrcz, project director w BPi Polska

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych