PARTNER PORTALU

Wola Libre. Ponad połowa mieszkań już sprzedanych

BPi Polska sprzedało już 70 procent mieszkań w inwestycji w Wola Libre w Warszawie. Ponad połowa mieszkań w inwestycji znalazło swoich nabywców z polecenia.

Autor: housemarket.pl 23 listopada 2017 11:52

Nowoczesny kompleks Wola Libre powstaje przy ul. Obozowej 20 w Warszawie zaledwie 4 km od Centrum Warszawy. Dojazd stąd do ścisłego Śródmieścia w godzinach szczytu zajmuje zaledwie kilkanaście minut. W pobliżu nowoczesnego kompleksu znajdują się 4 linie tramwajowe, przystanek autobusowy, a w niedalekiej przyszłości budowana obecnie stacja II linii metra.

W ramach inwestycji budowanych jest w sumie 275 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 mkw, z których 70 proc. już sprzedano. W ofercie belgijskiego dewelopera dostępne są ostatnie mieszkanie z trzech typów do wyboru: Softlofty na parterze o wysokości 3,7 m o powierzchni 43 – 62 mkw., do których przynależą przestronne ogródki o powierzchni nawet do ponad 50 mkw., klasyczne mieszkania typu Optima o powierzchni od 40 do 98 mkw. z balkonem bądź loggią oraz apartamenty o powierzchni do 124 mkw., które dodatkowo posiadają dwupoziomowe tarasy na dachu z imponującym widokiem na miasto.

- Wola Libre to inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią komfort codziennego życia. Położenie niemal w samym centrum miasta, blisko nowopowstałego zagłębia biurowego przy Rondzie Daszyńskiego, sprawia, że nasza inwestycja cieszy się stałym zainteresowaniem klientów. Są wśród nich zarówno single, inwestorzy, pary i rodziny z dziećmi jak i seniorzy. Wszystko dzięki temu, że oferta mieszkań dostępnych w inwestycji została skonstruowana tak aby każdy znalazł tu coś dla siebie – mówi Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPi Polska.

Analogicznie do sprzedaży, postępuje budowa inwestycji. Po ukończeniu stanu surowego zamkniętego w październiku br. , tempa nabrały prace instalacyjne oraz wykończeniowe. Wykonano już ponad 75 proc. elewacji, montowane są balustrady balkonów i loggi, na których równolegle układane są płytki, dzięki temu budynek nabiera ostatecznego kształtu. Na dziedzińcu rozpoczęły się też już prace brukarskie – powstały pierwsze chodniki oraz rozłożono substrat na terenach zielonych. W środku trwają intensywne prace przy instalacjach elektrycznych, a także sanitarnych – w ostatnim czasie została uruchomiona instalacja centralnego ogrzewania, dzięki czemu będzie można prowadzić prace wykończeniowe niezależnie od zimowej aury.

Ku końcowi zmierzają prace tynkarskie w lokalach, a w ślad za nimi malowanie pomieszczeń. Na posadzkach korytarzy i klatek schodowych regularnie przybywa gresów. Zamontowano już drzwi do klatek, w trakcie montażu są też drzwi do lokali mieszkalnych. Prace rozpoczęli również operatorzy mediów, montując okablowanie telewizyjne i internetowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych