PARTNER PORTALU

Wola Libre. Prawie 90 procent mieszkań znalazło właścicieli

BPI Real Estate Poland sprzedało 90 procent mieszkań w inwestycji Wola Libre zlokalizowanej w Warszawie. Inwestycja została już odebrana przez Państwową Straż Pożarną. Aktualnie mają miejsce wewnętrzne kontrole mieszkań i części wspólnych.

Autor: housemarket.pl 09 maja 2018 12:33

Wola Libre to druga inwestycja BPI Real Estate Poland (dawn. BPI Polska) realizowana
w Warszawie. Nowoczesny kompleks został zaprojektowany z myślą o osobach, które przede wszystkim cenią komfort codziennego życia. Nowoczesny budynek powstał przy ul. Obozowej 20 w najbardziej atrakcyjnej części Woli. To zaledwie 4km od ścisłego centrum Warszawy, do którego dojazd w godzinach szczytu zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Równie blisko jest do nowego zagłębia biurowego przy Rondzie Daszyńskiego. Dogodny dojazd do niemal wszystkich dzielnic Warszawy zapewnią znajdujące się w pobliżu 4 linie tramwajowe, przystanek autobusowy, do których już wkrótce dołączy budowana obecnie stacja II linii metra.

W ramach inwestycji zostało wybudowanych w sumie 274 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 mkw., z których 90 proc. już sprzedano. Wśród ostatnich dostępnych lokali w ofercie belgijskiego dewelopera zostały klasyczne mieszkania typu Optima o powierzchni od 40 do 98 mkw. z balkonem bądź loggią oraz apartamenty o powierzchni do 124 mkw., które dodatkowo posiadają dwupoziomowe tarasy na dachu z imponującym widokiem na Warszawę.

Wcześniej, w ofercie dostępne były również softlofty na parterze o wysokości aż 3,7 m, powierzchni mieszkań 43 – 62 mkw. oraz dodatkowej powierzchni prywatnych ogródków nawet do 50 mkw. Wszystkie softlofty zostały już sprzedane. Tylko w tym tygodniu wybrane mieszkania można nabyć w promocyjnej, niższej cenie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych