PARTNER PORTALU

Wola Libre: projekt w miejskim stylu

W nowej inwestycji BPI Polska powstaną soft lofty, apartamenty z tarasami na dachu, ale i nieco bardziej standardowe mieszkania.

Autor: Housemarket.pl 21 października 2015 09:03

Wola Libre to osiedle przy ul. Obozowej 20, składające się z dwóch sześciopiętrowych budynków, w których zaprojektowano różnorodne typy mieszkań o metrażach od 27 do 123 mkw. W inwestycji będzie garaż podziemny, znajdą się też lokale usługowe. Osiedle będzie miało nietypowe, bo dwupoziomowe patio i zielone dachy.

Projekt architektoniczny Wola Libre powstał w pracowni Hermanowicz Rewski Architekci. Zaprojektowano trzy typy mieszkań - Soft loft, czyli mieszkania o wysokości 370 cm usytuowane na parterze. Soft lofty będą miały prywatne ogrody o powierzchni maksymalnej - 200 mkw. Mieszkania typu Optima to standardowe lokale usytuowane na piętrach 1-5 o wysokości 265 cm. Trzeci typ mieszkań znajduje się na najwyższym, 6. piętrze. Są to apartamenty o wysokości 285 cm, każde ma prywatny dwupoziomowy taras o powierzchni do 170 mkw.

Inwestorem jest firma BPI Polska, która tuż obok inwestycji Wola Libre wybudował oddany już do użytku budynek wielorodzinny o nazwie Wola Tarasy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych