PARTNER PORTALU

Wola Libre świętuje półmetek

Belgijski deweloper BPi Polska od czasu zakończonej sukcesem remediacji gruntu, sprzedał już 50 proc. mieszkań dostępnych w kompleksie. Jednocześnie postępują prace konstrukcyjne, które wkroczyły w ostatnią fazę realizacji.

Autor: HouseMarket.pl 24 kwietnia 2017 12:08

W ramach kompleksu Wola Libre przy ul. Obozowej 20 w Warszawie zostanie wybudowanych w sumie 275 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 mkw. Inwestycję wyróżnia bardzo atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Warszawy oraz doskonała komunikacja miejska. Nowoczesna architektura kompleksu ze schodkową fasadą charakterystycznie wygiętą w łuk to projekt pracowni Hermanowicz Rewski Architekci.

W ofercie sprzedaży Wola Libre są aż trzy typy lokali: softlofty o wysokości 3,7 m z przestronnymi ogródkami o powierzchni nawet do 126 mkw., klasyczne mieszkania typu Optima, w tym lokale kompaktowe z balkonami bądź loggią oraz położone na ostatnich piętrach apartamenty z tarasami na dachu o powierzchni do 170 mkw.

Ich sprzedaż, od czasu zakończenia transparentnie przeprowadzonego procesu remediacji we wrześniu minionego roku, systematycznie rośnie. Obecnie sprzedano już 50 proc. wszystkich lokali dostępnych w inwestycji, z których ponad połowę stanowią mieszkania kupione z polecenia.

– Wola Libre to inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią komfort codziennego życia. Są to osoby w różnym wieku, wszystkie ze sprecyzowanymi oczekiwaniami względem nabywanych mieszkań, które dzięki bardzo przemyślanej koncepcji inwestycji jesteśmy w stanie spełnić – mówi Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPi Polska.

Analogicznie do sprzedaży postępuje budowa inwestycji. Z końcem poprzedniego roku osiągnięto stan zero. Aktualnie trwające roboty konstrukcyjne wkroczyły już w ostatnią fazę realizacji, sięgając dachu budynku. Oferta BPi Polska obejmuje mieszkania w cenie od 7100 zł/mkw. do 12500 zł/mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych