PARTNER PORTALU

Wolne Miasto popularne wśród młodych rodzin

Na budowie trzeciego etapu inwestycji Wolne Miasto ECO-Classic trwają zaawansowane prace konstrukcyjne. Gotowa jest cała konstrukcja jednego z trzech skrzydeł budynku, a dwa pozostałe osiągnęły poziom pierwszej kondygnacji.

Autor: HouseMarket.pl 31 stycznia 2017 11:13

Oddanie obecnie realizowanego budynku deweloper ECO-Classic planuje na pierwszy kwartał 2018 r. Od momentu rozpoczęcia sprzedaży w trzecim kwartale br. nabywców znalazło już prawie 30 proc. mieszkań oferowanych w ramach trzeciego etapu.

W nowopowstającym w Wolnym Mieście trzecim budynku znajdą się 184 mieszkania o wielkościach od ok. 30 do 89 mkw. Z uwagi na rosnące zainteresowanie większymi lokalami deweloper zdecydował się na wprowadzenie do oferty większej niż w poprzednich etapach ilości mieszkań trzypokojowych liczących od ok. 49 mkw. do 74 mkw. Wszystkie z zaprojektowanych lokali będą miały balkony, loggie lub, w przypadku mieszkań ulokowanych na parterze, dochodzące nawet do ok. 40 mkw. ogródki, z widokiem na pełne zieleni tereny rekreacyjne osiedla.

Polityka cenowa ECO-Classic zakłada, że większość z oferowanych mieszkań będzie kwalifikowała się do dopłat w programie MdM. Ceny w trzecim etapie inwestycji zaczynają się od 5193 zł przy czym jest jeszcze dostępne jedno mieszkanie z wcześniejszego etapu w cenie 4499 zł/mkw.

Wolne Miasto dla młodych rodzin

 Od wprowadzenia trzeciego etapu do oferty do chwili obecnej ECO-Classic sprzedała już prawie 30 proc. zaprojektowanych w budynku lokali.

- Zakup mieszkania na wczesnym etapie realizacji wiąże się z szeregiem korzyści – wyjaśnia Zuzanna Kordzi.- Jest to czas, kiedy wybór mieszkań jest największy i najłatwiej wybrać lokal odpowiadający swoim oczekiwaniom.

Dzięki atrakcyjnie pomyślanej koncepcji osiedla bliskiego naturze, pełnego dorosłej zieleni i przyjaznego dzieciom inwestycja cieszy się sporym zainteresowaniem wśród młodych małżeństw i rodzin z małymi dziećmi.

Poza dużą ilością pozbawionego barier, zielonego, pozwalającego na zabawę, eksperymenty i różnorodne formy aktywności sportowej otoczenia, na terenie inwestycji deweloper wybudował już dwa place zabaw. Kolejne powstawać będą na wewnętrznych dziedzińcach każdego nowego etapu, a w centralnej części osiedla planowana jest przestrzeń wspólna, pomyślana jako miejsce do aktywnej rekreacji- latem jako boisko, zimą jako ślizgawka.

Ponadto na osiedlu działa również żłobek i przedszkole. W drugim kwartale 2017 roku ECO-Classic planuje rozpoczęcie budowy kolejnego, czwartego budynku ze 196 mieszkaniami.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych