PARTNER PORTALU

Wolska Kamienica powstaje w duchu dawnej architektury

Najnowsza inwestycja Kompanii Domowej - Wolska Kamienica jest hołdem dla architektury dawnej Warszawy, a jednocześnie spełnieniem marzeń o nowoczesnym i funkcjonalnym mieszkaniu, w doskonałej lokalizacji. W budynku znajdą się 83 lokale mieszkalne w metrażach od 25 mkw. do 84 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 05 kwietnia 2017 09:50

Scenariusz Wolskiej Kamienicy wyróżnia niezwykła dbałość o szczegóły projektu. Budynek nawiązujący stylem do dawnych warszawskich kamienic charakteryzuje się ciekawą i lekką formą. W inwestycji stworzono 83 lokale mieszkalne w metrażach od 25 do 84 mkw. Każde posiada balkon, loggię lub taras. Garaże, komórki lokatorskie oraz lokale usługowe zwiększą wygodę codziennego życia.

Stylowe balustrady balkonów i portal wejściowy w połączeniu z lekką, niemonumentalną formą to odzwierciedlenie klasy i prestiżu. Na elewacji i w częściach wspólnych zwracają uwagę naturalne surowce. Ściany zdobią akwarele malowane przez artystę plastyka. Przewidziano dwie zielone strefy wypoczynku, w tym jedna jako zaciszny, zielony wewnętrzny dziedziniec. Budynek wyposażono w oświetlenie energooszczędne z czujkami ruchu. Istnieje możliwość montażu systemu Fibaro.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Brylowskiej, nieopodal tworzącej się wokół Ronda Daszyńskiego nowoczesnej infrastruktury. Dworzec Warszawa Zachodnia oraz stacja metra są dostępne w kilka minut. Wolska Kamienica znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru im. A. Pawełka. Wśród rosnących tam drzew: klonów, lip, jesionów, wierzb i świerków wytyczono sieć ścieżek z ławkami i placem zabaw.

Ulica Brylowska jest kwintesencją wszystkiego, co w Woli najbardziej urzekające. Położona w zielonej i zacisznej części dzielnicy, nieopodal zabytkowej gazowni, w otoczeniu miejsc naznaczonych historią.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych