PARTNER PORTALU

Wozownia Apartamenty Jakuba odmieni centrum Torunia

Wozownia Apartamenty Jakuba powstaje na przedmieściach toruńskiej starówki. Zaplanowano w niej penthouse’y z tarasem na dachu i czterometrowym oknem od strony Wisły. W tym miesiącu Apro Investment podpisze pierwsze umowy sprzedaży.

Autor: HouseMarket.pl 16 marca 2016 09:08

Wozownia Apartamenty Jakuba obecnie jest na etapie stanu surowego zamkniętego. Wykonawca – firma Hiram pracuje nad trzecią warstwą elewacji od strony Wisły, czyli montowana jest cegła klinkierowa. Zakończenie inwestycji planowane jest na listopad 2016 r.

- Znaczna część naszych apartamentów jest już zarezerwowana. W tym miesiącu planujemy zacząć podpisywanie pierwszych umów sprzedaży – tłumaczy Michał Deptuła, manager do spraw sprzedaży i marketingu firmy Apro Investment.

Apartamenty będą oddawane w stanie deweloperskim. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 7,5 tys. zł. W czteropiętrowym budynku znajdzie się 27 lokali. Największe mieszkania liczą od 130 do 160 metrów kwadratowych. Apartamenty te mają, oprócz tarasów o powierzchni około 40 mkw. dostępnych z poziomu mieszkania, także tarasy na dachu do prywatnego użytku.

- Wyróżniają się także wielkimi przeszkleniami. Na przykład dwa lokale mają widok na Wisłę z okna o wymiarach 2,5 metra na 4 metry. Taka szyba waży 600 kilogramów. Mieszkania te spełniają standard penthouse’ów. Mamy ich cztery – wylicza Michał Deptuła.

W apartamentach zaprojektowano klimatyzację i grzejniki kanałowe. – Wozownia będzie też pierwszym budynkiem w Toruniu, który ma aluminiową stolarkę okienną oraz tłumiącą dźwięki pochodzące od uderzeń mechanicznych izolację akustyczną fonoskop – przekonuje Michał Deptuła. Deweloper zaplanował izolację także na klatkach schodowych.

Cały parter apartamentowca jest przeznaczony na lokale usługowe. Teren rezydencji zostanie ogrodzony, z wyjątkiem części frontowej obiektu. Przy wejściu do budynku będzie ochrona całodobowa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych