PARTNER PORTALU

WPBM Mój Dom ruszył ze sprzedażą mieszkań w Pixel House

Pod koniec 2016 roku do indywidualnego wykończenia oddane zostaną pierwsze mieszkania w budynku Pixel House. WPBM Mój Dom właśnie ruszył z komercjalizacją projektu.

Autor: HouseMarket.pl 02 października 2015 08:43

Pixel House będzie zlokalizowany przy ulicy Legnickiej 49 we Wrocławiu. W położonym na przeciw Centrum Handlowego Magnolia 9-kondygnacyjnym budynku znajdą się mieszkania o powierzchni od 28 do 86 mkw.

- Ich ceny rozpoczynają się od około 5 tys. złotych za mkw. - mówi Jakub Orski z WPBM Mój Dom. - Mieszkania wyposażone będą, w zależności od położenia, w balkony, obszerne dochodzące do 20 mkw. tarasy lub w wewnętrzne ogródki.

Budynek posiadać będzie dużą liczbę miejsc parkingowych. Wielostanowiskowe garaże zaplanowano łącznie na trzech kondygnacjach: podziemnej, na części parteru oraz na całej drugiej kondygnacji nadziemnej. Każdy z garaży miał będzie autonomiczny wjazd i połączenie windą z piętrami mieszkalnymi.

Wewnętrzny dziedziniec zazieleni się dzięki oryginalnej bio-fasadzie. - Na ażurowej linowej konstrukcji pojawi się pnąca roślinność. Ciekawym rozwiązaniem jest również efektowna szklana fasada od strony ulicy Legnickiej, pełniąca funkcję izolacji akustycznej, swoista "druga skóra" budynku. Skrywać się będą za nią zielone oranżerie, dostępne z położonych w tej części budynku mieszkań. Fragmenty fasady od strony ul. Legnickiej przykryte będą okładziną elewacyjną o wyglądzie zbliżonym do klinkieru - opisuje Jakub Orski.

Na parterze Pixel House zaplanowano lokale usługowe, dostępne z poziomu chodnika. Wokół budynku pojawią się trawniki i stojaki rowerowe. Osiedle nie będzie ogrodzone. Projekt przewiduje także przebudowę pasa drogowego ulicy Białowieskiej w zakresie miejsc postojowych oraz chodnika wraz ze zjazdem z drogi. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych