PARTNER PORTALU

Wrocław Krzyki: Tu powstaje osiedle społeczne

Zaplecze usługowe i edukacyjne w okolicy, bliskość terenów rekreacyjnych, osiedlowy fitness oraz specjalne miejsca, gdzie mieszkańcy mogą wspólnie spędzać wolny czas to cechy osiedla społecznego. To wszystko będzie można znaleźć na nowym osiedlu przy ul. Róży Wiatrów we Wrocławiu.

Autor: Housemarket.pl 14 października 2015 10:35

Osiedle buduje deweloper Archicom Holding sp. z o.o. Nowe osiedle powstanie na terenie rozległej działki przy ul. Róży Wiatrów, w kompleksowo zagospodarowanej części Krzyków. Budowane będzie w dwóch etapach i docelowo obejmie 5 budynków. W I etapie przewidywane są trzy budynki 5-kondygnacyjne, w których znajdzie się 150 lokali.

W projekcie osiedla postawiono przede wszystkim na mieszkania o większych metrażach - 3- i 4-pokojowe lokale z dużymi oknami, balkonami lub tarasami. Jednak w planach są również mieszkania 2-pokojowe. Dla zmotoryzowanych przygotowano 185 miejsc parkingowych – naziemnych i w garażu podziemnym.

Osiedle społeczne charakteryzuje się również tym, że daje mieszkańcom duże możliwości spędzania czasu wolnego. Dlatego też na terenie inwestycji przy ul. Róży Wiatrów pojawi się klub fitness i wiele innych atrakcji dla przyszłych mieszkańców.

Więcej na wroclaw.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych