PARTNER PORTALU

Wrocław na celowniku Archicomu

Jeszcze w tym roku Archicom planuje zwiększyć ofertę o 500 mieszkań. Do końca 2015 r. deweloper uruchomi kolejne etapy już realizowanych projektów i wprowadzi do oferty jeszcze dwie nowe inwestycje.

Autor: HouseMarket.pl 24 lipca 2015 09:00

Aktualnie Archicom ma w ofercie osiem inwestycji mieszkaniowych w każdej z dzielnic Wrocławia. Klienci mogą wybierać spośród 800 mieszkań.

- W lipcu wprowadziliśmy do sprzedaży Spiralę Czasu, czyli budynek zlokalizowany na modelowym osiedlu Nowe Żerniki. To dość nietypowy projekt oferujący zróżnicowane mieszkania – w tym m.in. przestronne dwupoziomowe lokale, doskonale nadające się dla rodzin wielopokoleniowych, a także rozwiązania ekologiczne w postaci paneli fotowoltaicznych czy znane z osiedli społecznych – klub fitness dla mieszkańców - mówi Tomasz Sujak, ‎dyrektor ds handlowych w Archicom Holding. - Projekt w całości koordynuje magistrat – planując w okolicy kompleksową infrastrukturę drogową i społeczną. W naszym budynku zaplanowaliśmy również lokal przeznaczony na żłobek, społeczny „warzywniak” i zielony taras dla mieszkańców.

Firma postanowiła również rozszerzyć ofertę na Swojczycach o kolejną inwestycję. W cieniu dębów, na działce przy ul. Byczyńskiej zlokalizowała Na Ustroniu. W I etapie tego kameralnego osiedla znalazło się 60 ustawnych mieszkań z balkonami i ogródkami. - Jeszcze 10 lat temu północno-wschodnia część Wrocławia kojarzona była głównie z zakładami przemysłowymi, dziś wrocławianie myślą o niej jako eleganckim osiedlu wśród zieleni - mówi Tomasz Sujak. - Pierwszym krokiem, który ma na celu zmianę charakteru dzielnicy była decyzja o lokalizacji Olimpii Port nad kanałem Odry. W oparciu o nowoczesny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego zaprojektowany w porozumieniu z urbanistami Biura Rozwoju Wrocławia w 2011r. rozpoczęliśmy realizację zupełnie nowej dzielnicy mieszkaniowej. Dziś możemy powiedzieć, że podjęcie trudu związanego z rewitalizacją terenów nadodrzańskich i trudy realizacyjne jakie się z tym wiążą, opłaciły się. Od czterech lat Olimpia Port jest najchętniej wybieraną inwestycją mieszkaniową we Wrocławiu. Nad wodą umieściliśmy pomosty, wkrótce pojawią się barki pełniące rozmaite funkcje. W planach firma ma również budowę osiedlowej mariny. 

Pierwszym osiedlem społecznym, które rozwija Archicom są Cztery Pory Roku. Przy ul. Klasztornej znajduje się nowy etap kompleksowego osiedla na Jagodnie. - Stosując sprawdzone rozwiązania proponujemy przestrzenne mieszkania dające spore możliwości aranżacyjne. Klienci mogą liczyć na garaże podziemne, atestowane place zabaw, ochronę i monitoring - mówi dyrektor Sujak. - Dzięki zbliżającej się przebudowie ul. Buforowej i lokalizacji pętli tramwajowej w pobliżu osiedla Cztery Pory Roku staną się jednym z lepiej skomunikowanych osiedli w tej części miasta.

Klienci, którzy poszukują spokojnej atmosfery, oferty w MdM i wszystkich udogodnień osiedla społecznego powinien wziąć pod uwagę Słoneczne Stabłowice. W nadrzecznym etapie osiedla znajdzie się kameralna plaża, trasy rekreacyjne i osiedlowy klub fitness. Dla zmotoryzowanych ważna informacja – deweloper przygotował ofertę, w której garaż podziemny przy zakupie mieszkania można otrzymać gratis.

Ogrody Hallera, to propozycja dla szukających wyższego standardu. - W tym roku planujemy wprowadzenie do sprzedaży ostatniego budynku w ramach tego osiedla. Osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem wrocławian - zapowiada Tomasz Sujak. - Mieszkańcy osiedla doceniają możliwość skorzystania z osiedlowego klubu fitness oraz pomieszczenia do spotkań biznesowych na równi z ustawnymi przestrzeniami własnego „M”. Ogrody Hallera to nie jedyna nasza oferta w najchętniej wybieranej dzielnicy Wrocławia. Na Krzykach zlokalizowaliśmy kameralna inwestycję przy ul. Kobierzyckiej. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się na teren Selenzy jeszcze w tym roku. Ostatnie wolne mieszkania znajdują się w pobliżu parku, w okolicy sprzyjającej odpoczynkowi po całym dniu pracy.

Drugą propozycją Archicomu w tej części miasta jest kompaktowy budynek Na Krzyckiej zlokalizowany w pobliżu terenów zielonych i pętli tramwajowej. - Krzycka oferta Archicomu z pewnością będzie się poszerzać, nową inwestycję planujemy jeszcze w tym roku - mówi Tomasz Sujak. - Planujemy również nowe inwestycje mieszkaniowe na Śródmieściu i Kępie Mieszczańskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych