PARTNER PORTALU

Wrocławska inwestycja Ronsona gotowa do zamieszkania

Ronson Development otrzymał pozwolenie na użytkowanie drugiego etapu wrocławskiego osiedla Impressio. W ofercie pozostało jeszcze 56 mieszkań w cenie od 6,1 tys. zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 22 lipca 2015 11:19

Klienci wciąż mają do wyboru atrakcyjne mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 36 do 126 mkw. W ofercie pozostało jeszcze 56 lokali ze 136 oferowanych pierwotnie. Ceny rozpoczynają się od 6,1 tys. zł za mkw. Ponadto, każdy kupujący może nabyć teraz dwa miejsca parkingowe w podziemnym garażu w cenie jednego.

– Razem z oddaniem do użytku drugiego etapu Impressio zakończyliśmy realizację całego osiedla – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

 Osiedle Impressio przy ul. Rymarskiej, w otulinie Parku Grabiszyńskiego charakteryzuje się niską zabudową. Pastelowy kolor ścian, przeszklone klatki schodowa nadają lekkości budynkom, a drewniane, przestronne okna rozjaśniają mieszkania. Tuż obok Impressio powstaje Centrum Edukacji Międzynarodowej, czyli szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum, dzięki czemu cała dzielnica Grabiszynek zyska na znaczeniu. Otwarcie centrum edukacji planowane jest na wrzesień 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych