PARTNER PORTALU

Wrocławska Zielona Klecina na półmetku sprzedaży

Ponad połowa lokali na powstającym we Wrocławiu osiedlu Zielona Klecina znalazła już nabywców. Mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do lokali jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Autor: housemarket.pl 11 maja 2015 14:39

Inwestycja Zielona Klecina znalazła się na półmetku sprzedaży. Projekt realizowany przez TIM Development i FB Antczak cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia.

- Od ponad 200 potencjalnych nabywców odwiedzających stanowisko Zielonej Kleciny na targach najczęściej słyszeliśmy pytania dot. mieszkań trzy- i czteropokojowe powyżej 80 mkw. oraz mieszkań dwupokojowe do 43 mkw. Zaobserwowaliśmy, że właśnie te dwa typy lokali cieszą się wśród Wrocławian największym zainteresowaniem. Odwiedzający często pytali również o ofertę wykończenia mieszkania pod klucz, lokale z ogródkami oraz mieszkania w systemie MdM. Często poruszana była także kwestia windy oraz rolet, czyli dodatkowych udogodnień, w które wyposażono inwestycję – Krzysztof Jabłoński, specjalista ds. rynku nieruchomości, właściciel wrocławskiej agencji Iglica Nieruchomości.

W ofercie inwestycji przy ulicy Wałbrzyskiej 1-3 we Wrocławiu pozostało jeszcze około 40 lokali. Zainteresowani mają jeszcze ostatnią szansę na nabycie najbardziej pożądanych lokali w inwestycji – dwupokojowych o powierzchni do 43 mkw. oraz trzy- i czteropokojowych od 55 do 71 mkw. Każde z mieszkań posiada własny balkon, taras lub ogródek. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać na co dzień z wielu udogodnień inwestycji: parkingu podziemnego i naziemnego, przechowalni rowerów, komórek lokatorskich oraz wygodnych wind z poziomu parkingu podziemnego. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców oddany zostanie także wewnętrzny zielony dziedziniec z bogatą roślinnością i placem zabaw, przynoszący relaks i wyciszenie. Bezpieczeństwo na osiedlu zagwarantuje ogrodzenie terenu oraz prywatna ochrona.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych