PARTNER PORTALU

Wrocławski kompleks ATAL Towers z głównym wykonawcą

ATAL przygotowuje się do drugiego etapu wrocławskiego kompleksu ATAL Towers. Zgodnie z polityką spółki generalnym wykonawcą została firma z grupy dewelopera.

Autor: HouseMarket.pl 23 czerwca 2015 14:45

Generalnym wykonawcą drugiego etapu wrocławskiej inwestycji grupy ATAL została spółka ATAL Wykonawstwo Sp. z o.o. SKA. Termin wykonania robót budowlanych drugiego etapu ATAL Towers ustalono na dzień 31.12.2017 r. Wynagrodzenie ustalane będzie w oparciu o rzeczywiście poniesione koszty oraz narzut zysku.

Kompleks ATAL Towers składać się będzie z dwóch obiektów. Budynek pierwszego etapu inwestycji będzie posiadał sześć pięter od strony Odry, a od strony ulicy Sikorskiego jedno z mieszkań będzie miało swój drugi poziom na siódmym piętrze. W drugim etapie powstaną dwie osiemnastopiętrowe wieże (61,3 m i 59,7 m) połączone wspólną częścią parterową oraz dodatkową siedmiopiętrową częścią mieszkalną od strony ulicy Sikorskiego.

 W ATAL Towers znajdą się łącznie 433 mieszkania, w parterach obu budynków zlokalizowane będą lokale handlowo-usługowe. Niektóre z nich, od strony planowanego deptaku nad Odrą, zostaną zagospodarowane na lokale gastronomiczne.

Za projekt odpowiada biuro projektowe AP Szczepaniak. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to III kwartał 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych